Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztrálni akartam egy új...

Regisztrálni akartam egy új Fb-fiókot, de hiába adtam meg a számomat és egy képet, a Fb nem engedi, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt hiszem letiltott a Fb, pedig nem vagyok troll vagy ilyesmi. A mostani profilom nagyon túlterhelt, válás után vagyok, szerettem volna egy olyat, amit csak a legközelebbi barátok, családtagok látnak. Lelkileg is jól esett volna. Hiába próbáltam másik fiókot regisztrálni, a Fb nem engedte, kérte a telefonszámomat is, ill. egy képet rólam. Mit követhettem el? Egy unalmas, kisgyerekes anya vagyok, még csak kommenteket sem szoktam írni. Mit tegyek most? Nyilván nem élet-halál kérdése, de köszönöm, ha segítesz!

2021. aug. 9. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia azt fontos tudni, hogy ugyanazzal a telefonszámmal, amivel a régi fiókod rendelkezik, nem adhatod hozzá ugyanazt a telefonszámot, mert az már foglalt.
2021. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia, ez egy másik telefonszám, céges.
2021. aug. 9. 21:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy e-mail címmel kellett volna regisztrálnod és az e-mail is vagy gmail vagy freemail lehet, a citromail már elavult, 3 ismerősömnek még citromail-je van, de az már elavult, így azzal új fiókkal regisztrálni nem lehet, a régi fiókoknál még elfogadja, de az új fiókoknál már nem. Ugyanez a helyzet a hotmail-el is.
2021. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gmail-lel regisztráltam. Képet kért, azt is feltöltöttem.
2021. aug. 9. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Mostanság sokaknál már a freemail az egyre gyakoribb.
2021. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megérkezett a válasz: „Nem használhatod a Facebookot, mert a fiókod vagy az annak használatával végzett tevékenység nem tartotta be a közösségi alapelveinket.

Ezt a döntést már ismételten ellenőriztük, nem vonható vissza.

Ha szeretnél részletesebben tájékozódni arról, hogy milyen okból tiltunk le fiókokat, nyisd meg a közösségi alapelveket."


Tessék??? Fogalmam sincs, hogy mire gondolnak, megnéztem az alapelveket és nem tettem semmi rosszat.

2021. aug. 11. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Rendes név használata, olyan profilkép, ami egyértelműen bizonyítja, hogy az te vagy, ugyanazokból a személyekből jelölgess embereket, akik az előző fiókodról ismernek téged.


Más dolgot nem tudok most írni, hogy mire ügyelj oda, hogy a facebooktól ne jöjjön vissza az a panasz, hogy a fiókod nem tartotta be a közösségi alapelveinkben foglaltakat.

2021. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtam jelölni senkit sem, addig el sem jutottam. A számomat kérte és egy képet rólam, aztán ez fogadott.
2021. aug. 11. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor legyél kibékülve az előző (mostani) fiókoddal és ahogy írtad, hogy a mostani profilod nagyon túlterhelt, azt tudom javasolni, hogy szelektálj, azaz törölj a sok fölösleges ismerősökből.
2021. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A közösségi alapelvekben van egy olyan kitétel is, hogy egy embernek csak egyetlen fiókja lehet egyszerre, az is lehetséges, hogy észlelték az új fiók regisztrációját.


Ha tényleg új fiókot szeretnél, a régit töröltetheted és a törlés után (30 nap) regisztrálhatsz új fiókot. A törlés menete:

[link]

2021. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!