Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-n ha már 1x lehuztál...

Ncore-n ha már 1x lehuztál egy fájlt, ha még1x letöltöd, akkor kell visszaseedelni ismét? több lenn

Figyelt kérdés

Tehát ma elkezdtem letölteni egy filmet ncore-ról, pont azt a filmet amit kb 2 hete már letöltöttem, vissza is seedeltem. Ilyenkor kell visszaseedelni, amit már 1x megcsináltál? Jelenleg letölti, néztem az ncore aktivitás oldalon, oda még nem került fel, pedig már 1 órája tölti le (direkt belassítottam a letöltést).

Mi lenne ha egyszerűen kitörölném? bekerülne az aktivitásba? vagy nem?



2021. aug. 23. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy vissza kell hogy seedeld.

Ha egyszer letöltöd, majd nem seedeled vissza, majd megint letöltöd és visszaseedeled akkor érvényes a seeded és nem lesz hit'n'run a torrent.

Fordított esetben ez nem működik.

Üdv.

2021. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha két hete már visszaseedelted, és most ismét letöltötted, akkor még nem kell ismét teljesíteni a 48 órát.

Arra figyelj, hogy a két letöltés között ne teljen el 30 nap, mert ha mondjuk először letöltötted a filmet július 23-án, és majd legközelebb ugyan azt a filmet augusztus 27-én, na akkor már újra kell teljesíteni vagy a 48 órát, vagy pedig azt az arányt, amit követel az oldal a seedkötelezettségkor.

2021. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a letöltött adatmennyiség növekszik, ami növeli a 48 órás minimumot és csökkenti az arányt. Tehát ha éppencsak teljesítetted az időt, vagy aránnyal teljesítetted ami az újra letöltéssel 1 alá csökken, akkor újra megjelenhet, de csak az extra idő. Ha viszont annyival túlteljesítetted a minimumot, hogy a plusz idő is le van már töltve, illetve ha az arány nem esik 1 alá, akkor nem lesz semmi extra kötelezettség. Persze csak akkor, ha az adott naptári hónapban korábban seedelted a torrentet (nem 30 nap, ahogy feljebb írták, hanem naptári hónap számít). Ha nem, akkor nullázza az időt és a mennyiséget is és újra kezdődik minden.
2021. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na, megnéztem megint az aktivitás oldalt, és még mindig nincs ott a letöltőben lévő film, órák teltek el, már ott kéne lennie, nem? vagy csak akkor lesz ott ha letöltöttem? és ha most kitörölném kliensből? ott lenne az aktivitáson szerintetek?
2021. aug. 23. 20:25
 5/9 anonim válasza:

Külön mégegyszer nem fog a film megjelenni a letőltések közt (ha már egyszer letöltötted), - csak az első letöltés seed-ideje fog változni, - a le/fel töltött adatmennyiség és a seed-ben maradás arányában.

Tehát az első letöltött fim letöltési adatmennyiségének kellett megduplázódnia.

2021. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na de igazat megvallva nem 2 hete töltöttem le azt a filmet először, hanem több hónapja. Namármost, letöltöttem egy mp3as albumot próbaképp (ezt is már korábban letöltöttem már), ezt le is töltöttem teljesen mert 100 MB volt kb, és ez be is került az aktivitásba, ismét 48 óra seed idővel mint a többi
2021. aug. 24. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne nCore-on a Helpdesk fül alatt erről érdeklődni.. Ilyen esetben az adminisztrátorok tudnak leginkább segíteni.

Üdv!

2021. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel több hónapja töltötted le, már kitörlődött a listádból, ezért írta fel újra, előröl. Ha ugyan abban a naptári hónapban töltöd le kétszer, akkor számít egybe.
2021. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na, a filmet amit töröltem a torrent kliensből (ami még nem töltődött le), az még most sincs az aktivitásba, tehát már nem is fog bekerülni?
2021. aug. 24. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!