Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet egy facebook...

Hogyan lehet egy facebook messenger beszélgetést úgy törölni, hogy az nálam is és a másik félnél is törlődjön?

Figyelt kérdés

Csak azt tudom, hogy lehet ilyet, de nem tudom hogyan...

Bármit lehet "csinálni" a cél érdekében, valószínűleg az illető tiltása és egyéb drasztikus lépések is kellenek, de eddig még nem jöttem rá hogyan is kell pontosan ezt elérni.



2021. aug. 31. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljes beszélgetést nem tudsz törölni mindkettőtöknél max üzeneteket, de ott is csak azokat amiket te küldtél
2021. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom valami jó kis illegális dolgot csináltál, hogy ennyire el akarod tüntetni a beszélgetést. :D Hát sajnos nem fog menni.
2021. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hosszan rányomsz a saját üzenetedre a beszélgetésetekben és felugranak az opciók.


Eltávolítás-> Visszavonás

2021. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogyan távolíthatom el vagy vonhatom vissza a Messengerben küldött üzenetemet?

Ez a funkció a(z) az iPhone alkalmazás felületén nem érhető el, de más készülékekről igen.


számítógépen [link]


androidon [link]

2021. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljes beszélgetést nem tudsz a másik félnél törölni.
2021. szept. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sikerült a törlés.

Hosszú leírni, más gyakorikérdések kérdés alatt találtam rá.

Nem illegális dolog volt.

Akik az elején off-oltak, inkább gondolkodjanak el, ha direkt kiírom, h tudom h lehet ilyet vakahogy, akk van e értelme azt írni, h nem lehet.. Úgyh közben de.

2021. okt. 15. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Hosszan rányomsz a saját üzenetedre a beszélgetésetekben és felugranak az opciók.



Eltávolítás-> Visszavonás

2021. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!