Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gyaloglón miért nem enged...

A gyaloglón miért nem enged regisztrálni?

Figyelt kérdés

Csinálni akartam egy új nicket, mert a régin nehéz felfogású férfiak folyamatosan írogatnak, van, aki 10x rám ír naponta.


Regisztráltam is, de másnapra törölték a nickem, mert szerintük nem megfelelő. Semmi durva nem volt benne. Azóta a faceen is láttam több embert panaszkodni, h nem tudnak regisztrálni.


érdekelne, hogy van-e valami trükkje.



2021. szept. 5. 09:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az egy halott weblap. Él ugyan technikailag, de az üzemeltetők a végletekig paranoiásak...
2021. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

paranoiásak? h érted?


azt tény, h amióta új tulajok vannak, sokat romlott az oldal..

2021. szept. 6. 15:58
 3/13 anonim válasza:
Mindenben visszaélést látnak. Volt egy ilyen nőm is. Több emailem van S mindet atiranyitom egy központi emailre hogy csak egyet kelljen nezzni. A nőm meg teljesen kiakadt, hogy nem arról az emailrol válaszolok amelyikre írt...
2021. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az tuti, h nem normálisak és/vagy nagyon buták.


alig jár már fel vki. teljesen értelmetlen intézkedéseik voltak kezdve a szobák összevonásától a felh. lista megszüntetéséig.

2021. szept. 8. 17:20
 5/13 anonim válasza:
És állítólag tizmilliokert vették meg... De az is lehet hogy csak pénzt mosnak vele. Így viszont mar minden érthető lenne.
2021. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A gyali már szinte teljesen halott. A felhasználók kb 80%-a bot program, a maradék azok perverz idióta emberek. Senkit nem engednek regisztrálni, akik a tulajok szerint nem a valódi adataikat adták meg. (Vajon honnan is tudják hogy mi a valódi?)

Kitiltanak ha nem vagy szimpatikus, nem nyalizol nekik, stb...

Szóval ez már nem a régi gyali. Itt már minden csak a pénzről szól, vagyis csak szólna, ha lenne bevételük. Képesek 1 év vip tagságot 1 millió forintért hirdetni :D A régi vezetésnél 500 forint/hó volt :D Nevetségesek :D

2021. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Egyre gyanusabb nekem hogy pénzmosás
2021. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most már én is pénzmosásra, vagy hasonlóra gondolok.


Ennyire nem lehetnek ostobák...az összes intézkedésükkel csak elüldözték a felhasználókat.

Már a szobák összevonása is baromság volt.

2021. okt. 7. 14:11
 9/13 anonim válasza:
Azt én már szerencsére meg se tudtam...
2021. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

most nélkül tiltották a nickjem. semmit nem csinátam, egyszerűen bejött hozzám az admin (nem tudtam, hogy ő az), és mivel bunkóskodott, visszaszóltam, erre kidobott, és utána egyik nickemmel sem tudtam visszamenni.



de gyakorlatilag minden beszélgetőpartnerem nickjét törölték már ok nélkül.



vmi ritka beteg, frusztrált ember lehet a tulaj/admin, ha ebben éli ki magát.


Esetleg emberek vegzálása helyett elmehetne egy pszichiáterhez.

2023. jan. 24. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!