Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az AdSense-ben muszáj megadni...

Az AdSense-ben muszáj megadni adóügyi információkat YouTube partnerprogramhoz?

Figyelt kérdés

Mit befolyásol egyáltalán, ha ezt megadom? Vagy hogy kell bevallani adót?

mit csinál az adóűrlap?

Enélkül nem lehet bevétel?



"Ellenőrizze, hogy nem kell-e megadni további adóügyi információkat. Minden YouTube-alkotónak és -partnernek be kell küldenie adóügyi információit annak biztosítása érdekében, hogy ki tudjuk számítani a kifizetéseket terhelő esetleges adók pontos értékét."



2021. szept. 10. 20:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy látom, mintha ez csak az USA-ra vonatkozna és nekem magamtól kell adózni ettől függetlenül és ezt nem kell kitöltenem, de nem tudom biztosra.
2021. szept. 10. 20:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen ki kell tölteni.Mivel amerikai nézőid is lehetnek és azután lefogsz adózni azok után adózott jövedelmet kapsz.Rengeteg adatot kell megadni én megcsináltam már márciusban.Adózni minden bevételből kell.bevétel 90%-ból kell szja+szocho (anno az volt az eho)
2021. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!