Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan mukodik ez a fajta...

Hogyan mukodik ez a fajta billentyuzet,kaptam egyet, de nem tudom használni?

Figyelt kérdés

[link]


Elemet raktam bele, de hogyan tovább?Nincs hozzá vezeték, mert azt a fajtát ismerem.


2021. szept. 16. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Feltételezem:össze kell párosítani a 2 cuccot.
2021. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A leírásban is ott van:

"Használatához Bluetooth-on keresztül csatlakoztatnod kell telefonodhoz, tabletedhez vagy számítógépedhez (vevőegységre nincs hozzá szükség)"

2021. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"vevőegységre nincs hozzá szükség"


Feltéve hogy a számítógépedbe van bt vevő hardver. 😂😂😂

2021. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De, kell hozzá Bluetooth vevőegység. A legtöbb laptopban van beépített, amiben nincs, vagy asztali géphez kelleni fog egy. Nem drága, 2000 Ft körül már van ami erre a célra tökéletes.
2021. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1 es 2 es, én meg azt feltételezem, hogy azt gondolod, itt mindenki ért a számitogéphez...Nem vagyok már fiatal.Azért kérdeztem.

a bluetooth t bekapcsoltam a tableten, beleállitottam, elem van benne, villog a jelzofény, de semmit nem csinál.

Konkretan nem pont ez ,amit a linken láttok, de nem tudtam és akartam irni, mert akkor a Wish ocsárolják egy páran.Ott lett rendelve, igen tudom a Wish egy Foxs, de nem ezt szererném olvasni, mert erre ugranak sokan.

Nem ertem hogy jon ide, hogy a szamitogepben,meg laptopban van e bl. vevoegyseg.

Ez egy billentyuzet, vezetek nelkul, amibe telefont, tabletet lehet beleallitani..

Kérem, én segitséget kérek nem kioktatast.

2021. szept. 17. 08:31
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem ertem hogy jon ide, hogy a szamitogepben,meg laptopban van e bl. vevoegyseg."


úgy hogy egy kumma szóval nem említetted hogy milyen eszközzel próbálod használni.

2021. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor most irom, bocsanat....

Be van kapcsolva a bluetooth, és semmit nem csinál..

2021. szept. 17. 08:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Hozzá társítottad a bilelntyűzethez? Hosszan nyomd meg a bt logóját, elvileg ki kéne adnia az elérhető bluetooth eszközök listáját és ott kell vele társítani.
2021. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem adja ki, ugyhogy nem tudom vele parositani sajnos...
2021. szept. 17. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálok segíteni, remélem nem törlik a linket.

[link]

2021. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!