Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopomon sehogy sem...

A laptopomon sehogy sem működik a Spotify, se internetes lejátszón, se telepítve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki ha megnyitom:

"Valami hiba történt

Próbáld meg frissíteni az oldalt"


Ha frissítem, újra ezt írja ki.

Bármi ötlet, hogy mit csinálhatnék? 🙏



2021. szept. 21. 15:35
1 2
 1/12 Pelenkásfiú ***** válasza:
Elsőként próbáld meg, hogy privát (inkognitó) fülön esetleg működik-e böngészőben!
2021. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hmm, inkognitó módban meg tudom nyitni, de kéri hogy jelentkezzek be a zene hallgatáshoz.
2021. szept. 21. 15:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk a spotify alap oldalára is rá tudok menni, csak a webplayer nem működik, és a letöltött spotify
2021. szept. 21. 15:54
 4/12 Pelenkásfiú ***** válasza:

De azt is ki kellene próbálni inkognitó módban, hogy tudsz-e zenét hallgatni bejelentkezve.

Ha igen, akkor utána mondom, hogy mit kell csinálnod, csak írd le, milyen böngészőt használsz!

2021. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most inkognitó módban, bejelentkezve is azt írta a Spotify hogy hiba történt. Közben meg elkezdett lejátszani valami random zenét, ami nem tudom hogy jó jel e xd


Chromeot használok amúgy

2021. szept. 21. 16:02
 6/12 Pelenkásfiú ***** válasza:

Hát.. akkor lehet, hogy más baj is lesz.

Mindenesetre ezt tudod megpróbálni:

Zárj be minden olyan fület/tabot, amin spotify van, utána nyiss egy üreset és másold be ezt, mint ha webcím lenne:

chrome://settings/siteData

Enter után bejön egy beállítások oldal, ahol a fenti kereső mezőbe írj be annyit, hogy: spotify

Egy kis idő után megjelennek a találatok és kattints mindegyiknél a kuka ikonra.

Ez törli a böngészőben tárolt cookie-kat és egyik beállításokat.

Ezután újra be kell jelentkezned és talán működni fog.

Azért mondom, hogy talán, mert inkognitóban működnie kellett volna rendesen. Nekem is volt ilyen egyszer és ettől megoldódott.

2021. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hmm, valamiért még mindig nem megy. De viszont észrevettem, hogy a testvérem laptopján működik a spotify, ugyanúgy a fiókomból. Nem értem mitől lehet ez.

Gondolom a laptopomon van valami, ami miatt nem működik.

2021. szept. 21. 21:27
 8/12 Pelenkásfiú ***** válasza:

Lehet, hogy akkor a telepített verziónak van baja.

Zárd be az alkalmazást, ha meg van nyitva.

Az %appdata% könyvtárban keresd meg a Spotify könyvtárat és vagy töröld ki, vagy nevezd át (mondjuk tegyél egy _ jelet az elejére), így vissza is lehet állítani akár.

Utána nyisd meg a programot, jelentkezz be és hátha...


Az %appdata% megnyitható úgy, hogy beírod a startmenübe vagy bármelyik másik mappánál bemásolod a címsorba. Így % jelekkel együtt.

2021. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez sem jött be, töröltem a könyvtárat, de ugyanez van.

Az lehetséges volna, hogy valamilyen másik fájl/app, blokkolja a spofityt valahogyan?

2021. szept. 21. 23:21
 10/12 Pelenkásfiú ***** válasza:

Hát fogalmam sincs.. keresgéltem kicsit Google-ben angolul és mindenkinek mástól javult meg ugyanez a hiba :D


Valaki pl. a letöltött alkalmazásban váltott "Private Session"-re (elvileg a felhasználónevedre kell kattintani és ott van), utána elindított pár zenét, visszaváltott normál módra és jó lett.


Valaki más a böngészőben nyomogatta az F5-öt, aztán ráment egy albumra, ott is megnyomta párszor és megszűnt a hiba. :D


Megint másnak az oldotta meg, hogy a Spotify connectnél, ahol ki tudod választani, hogy épp min hallgatod, átváltotta valami másra.

2021. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!