Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új Youtube csatornát kezdjek...

Új Youtube csatornát kezdjek vagy maradjak a réginél?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy én elkezdtem régi retro játékokat végigvinni extrém kihívásokkal, amit elkezdtem élőben közvetíteni és meglepő módon szereztem egy kicsi, családias közösséget. Arra gondoltam, hogy ezeket a közvetítéseket megvágva feltölteném az utókornak Youtubera.

Na most az a nagy helyzet, hogy nekem már van egy Youtube csatornám, amin van jelenleg 8 ezer feliratkozó. Ezt egy régi, nagyon sötét korszakomból jött még össze, ami miatt ma már szégyenkezem, ugyanis elmebeteg tartalom volt rajta, ami nagyrészt elmebeteg embereket hozott magával (pszichopaták, pedofilok vagy csak simán kis 10 évesek, akiket elragadott az akkor hype és drámázás, mai napig zaklatnak miatta).

Ezen a csatornán már nem található meg egyik akkori tartalom sem, a csatorna teljes egészében ki lett ürítve, viszont ha feltöltök egy videót, egyből mindenki a régi időkkel fog jönni. A csatorna amúgy már nem alkalmas bevételszerzésre és a kommentek is le lettek róla tiltva a Youtube által, amiről fogalmam nincs, hogy visszaengedélyeztethetem-e. Egyetlen pozitívuma max az lenne, hogy a 8 ezer emberből egy pár száznak talán megtetszik a tartalom és annyival többen leszünk, annyival nagyobb közösség épülhet ki

A másik lehetőség, hogy csinálok egy új csatornát a 0-ról, tiszta lappal, csak olyan embereknek (tehát annak a 10-20 embernek) akiket tényleg érdekel a tartalom visszanézése vágott formában. Viszont új ember az fix nem lenne ebből a közösségbe, ugyanis nem keltené fel az emberek figyelmét.

Lehet szavazni, mindenkinek köszönöm.



2021. szept. 22. 13:01
A kérdező szavazást indított:
Régi csatornánál maradni a jó
Teljesen új csatorna
Ne csinálj Youtube csatornát (nem jó a youtube, nem viszi előre a társadalmat, millió+1-edik befuccsolt lenne)
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csinálsz is, újat mert a youtube algoritmusa nem tolerálja ha nagyon eltérő content van egy csatin még úgy swe hogy a régi cuccost törlöd.
2021. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kezdj egy újat. Ennyire eltérő rétegeket nem szabad keverni, ráadásul az elmebeteg állatok már rövid távon is kivégeznék az esélyeidet a jövőre nézve.
2021. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj inkább új csatornát. Úgy kisebb az esélye, hogy a régi videók által egybegyűjtött, elmondásod alapján nem épp jófej közönség kevésbé fogja széttrollkodni az új videók újonnan érkező közönségét is. Lehet, hogy veszítesz vele követőket és az is lehet, hogy a régiek közül néhányan ugyanúgy megkomolyodtak, mint te is, így akár jó alap is lehetnének az új követőbázis felépítéséhez. Viszont, akár csak néhány toxikus ember is képes egy közösséget megmérgezni. Ha még csak formálódik az új csatorna közönsége, akkor meg akár a kialakulását is ellehetetleníthetik. Arról nem is beszélve, hogy neked mennyire kedved szegheti, ha néhányan negatívkodnak. Még akkor is, ha mások valamennyire ellensúlyozzák ezt.
2021. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!