Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a Facebook?

Nem működik a Facebook?

Figyelt kérdés

Nálam lehet valami gond, hogy a Facebook, a Messenger, Whatsapp, Instagram nem működik?

Tudom ők egy kéz alá tartoznak, de bosszantó, amikor üzenetet szeretnék sürgősen küldeni és egyik sem működik. Már a telefonomat is újraindítottam de semmi körülbelül 15 perce.



2021. okt. 4. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
rip
2021. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Nálam a messenger működik, a Facebook nem. Nem tudom, mi lehet.
2021. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg fejlesztik az oldalt.
2021. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Kettes köszi!

Elfelejtettem írni, hogy lehetőleg normális válaszokat küldjetek...tudom, hogy régen nem így tartottuk a kapcsolatot meg mi lenne ha 60 évvel ezelőtt éltem volna stbstb...

De már 2021 van, jelenleg is állás miatt csevegtem épp, de elolvastam az üzenetet, azóta nem tudok válaszolni és egyik app sem működik, megijedtem, mert nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni magam, hogy a leendő munkaadóm azt higyje letiltottam vagy direkt nem válaszolok neki vagy ilyesmi.

2021. okt. 4. 18:18
 5/24 anonim válasza:
100%
Nalam se jo
2021. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
2021. okt. 4. 18:19
 7/24 A kérdező kommentje:
Innen ered a gond. Köszi mindenkinek!
2021. okt. 4. 18:20
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
3, a nisz zrt adta kölcsön a fejlesztőket hozzá???
2021. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Megpurcant egyelőre. Nem kell rögtön a hídra rohanni, biztosan kijavítják pár órán belül.
2021. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

"már 2021 van"

Igen.

Épp ezért ma már egy célra nem csak egyetlen szolgáltatás vehető igénybe. Nem 60 évvel ezelőtt élünk, amikor egyetlen - esetleg 2, vagy 3, de az már méregdrága - szolgáltatás használható kommunikációra. A Facebookon kívül ott van még az e-mail (hadd ne ecseteljem, hogy milyen előynei vannak annak, hogy ez egy decentralizált rendszer), Meet, Teams, Viber, egy halom XMPP alapú üzenetküldő, IRC, ICQ, Skype, de végső soron ott a jó öreg telefon is. Ha egy kommunikációs szolgáltatás egyik pillanatról a másikra megszűnne, akkor is lenne tucatnyi alternatíva. Igen, az kellemetlen, amikor beszélgetés közben szakad meg a kapcsolat, de ha a partnernek kicsivel több esze van, mint egy marék lepkének, akkor ezt felfogja, és nem csinál belőle problémát.

Az meg másik kérdéskör, hogy miért is ellenjavallt a leendő főnökkel Facebookon ismerkedni.

2021. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!