Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a Facebook?

Nem működik a Facebook?

Figyelt kérdés

Nálam lehet valami gond, hogy a Facebook, a Messenger, Whatsapp, Instagram nem működik?

Tudom ők egy kéz alá tartoznak, de bosszantó, amikor üzenetet szeretnék sürgősen küldeni és egyik sem működik. Már a telefonomat is újraindítottam de semmi körülbelül 15 perce.



2021. okt. 4. 18:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%
nem bizony, és még csak fb sincs, hogy megkérdezhessek mindenkit, miért nincs fb.
2021. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#18 Na igen....😄

#19 De jó, akkor nem csak én jártam így. Nem vagyok hülye, direkt a Google-n kerestem először, ahol semmit nem találtam. Majd itt kerestem, de sehol semmit nem találtam.

#20 Telekomos vagyok, de azzal kivételesen semmi gondom nem volt! Mobilnet is kiválóan működött és gyorsan. De amit a 16-os linkelt, abban olvastam ilyet, ahol a Telekomra panaszkodtak, én semmit sem vettem észre.

#21 Rendben van. Attól megengeded, hogy ide írjunk ki kérdést, ha már Fb nincsen, hogy megkérdezhessük miért nincs Fb?

2021. okt. 4. 20:23
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát, akkor a Google-fu nem elég erős benned (még tanulnod kell JÓL keresni)

Amúgy ott van a Downforeveryone és több hasonló oldal, amivel ellenőrizni lehet, hogy egy oldal működik-e.

És igen, ha Facebookon van állásinterjúd és se emailt, se telefonszámon nem tudsz, az komolytalan meló.

A Skype-ot ugyan már tényleg kevesen használják, de a Zoom, Teams és Google meet elég gyakori interjú felület.

IRC-t és ICQ-t értem, hogy nem ismered, azok 2000 körül voltak népszerűek, tippem szerint te akkor még totyogós lehettél.

2021. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

A Downdetector oldalról is ma hallottam életemben először, most lett felkapott.

Én ettől, hogy Facebookon beszélgettünk, nem érzem komolytalannak, hiszen a részletekről beszéltünk, nem állásinterjú volt. Szerintem egy fodrásznak nem szükséges interjút tartani, legalább is külön pl Google meet nem kell ehhez. Igen, 2000 körül még igen fiatal voltam.

2021. okt. 4. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!