Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a Facebook?

Nem működik a Facebook?

Figyelt kérdés

Nálam lehet valami gond, hogy a Facebook, a Messenger, Whatsapp, Instagram nem működik?

Tudom ők egy kéz alá tartoznak, de bosszantó, amikor üzenetet szeretnék sürgősen küldeni és egyik sem működik. Már a telefonomat is újraindítottam de semmi körülbelül 15 perce.



2021. okt. 4. 18:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Ne várj normális választ olyan kérdésre, amit húsz másik ember is feltett és amire a választ fél perc alatt kideríthetnéd, ha tudnád használni a Google-t vagy legalább megnyitnád bármelyik hírportált.
2021. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
11, de ő csak a fb-n szokott híreket olvasni :D
2021. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, már a messenger se működik. Remélem, hamar helyreállítják!
2021. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#10

- Nem tudom/tudjuk egymás email címét. Elég nehéz alternatíva.

- Meet - passzolom.

Teams - passzolom.

Viber - passzolom a telefonszámát, a céges számhoz nem tartozik Viber fiók (és a céges számon nem is érem el, mivel az üzletben van, ami már akkor zárva volt, ahogy kiírtam a kérdést).

IRC, ICQ - passzolom.

Skype - ezer éve nem használom, ahogy az ismerőseim 90%-a sem.

Nem hinném, hogy ekkora kommunikációs szolgáltatások megszűnnének egyik pillanatról a másikra...az iwiw is bejelentette a megszűnését, fel lehetett rá készülni.

"kellemetlen, amikor beszélgetés közben szakad meg a kapcsolat, de ha a partnernek kicsivel több esze van, mint egy marék lepkének, akkor ezt felfogja, és nem csinál belőle problémát." Nos, ezért írtam ki a kérdést. Hogy nálam lehet-e a gond? Mivel leállt a Messenger, Facebook, emiatt néztem rá Instagramra, Whatsappra, amik szintén nem akartam együttműködni velem, újraindítás után sem. "Reménykedtem", hogy másnak sem működnek, így megnyugodtam (nem tudhatom kinek mi működik és mi nem, és elég kellemetlen lett volna, ha látja, hogy elolvastam az üzenetet, de cseszek rá válaszolni).

Mivel ott láttam az álláshirdetést és a szomszédos városban van, lényegében még a leendő főnököt is úgy, ahogy ismerem, nem gondolnám, hogy ebből probléma lehet.

2021. okt. 4. 19:01
 15/24 A kérdező kommentje:

#11

Légyszives linkelj minimum 1-et, aki előttem írta ki a MAI nap folyamán ide az erre vonatkozó kérdést, mivel azért írtam ki, mert én nem láttam egyet sem. Hírtportálokat nem is néztem végig, de a Googleba beírtam, ami semmit nem dobott be rá még akkor. De gondolom a "kérdező kommentje" alatt sem én csatoltam linket, amikor már bedobta a Google is a választ rá...

#12, köszönjük eszetlenke a válaszod, remek, hogy ennyire ismersz, mire NEM használom a Facebookot 😀

2021. okt. 4. 19:04
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszi. A közösségi portálok kulcsszavaira kerestem, ahol akkor semmit nem mutatott, csak régi kérdéseket.
2021. okt. 4. 19:17
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
De legalább a jó magyar Gyakori megmaradt nekünk, ez vigasztaljon.
2021. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15-ös, én is kiírtam egy ilyen kérdést MIUTÁN ellenőriztem, hogy nincs más ilyen kérdés (és MIUTÁN a Google sem adott választ), úgyhogy hasonló cipőben járunk. Lehet, hogy a "hasonló kérdések" dolog meg a Google is késik pár percet.
2021. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Már a Telekom se működik. Itt a világvége?
2021. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!