Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak se működik a Facebook?

Másnak se működik a Facebook?

Figyelt kérdés

Most próbáltam belépni, kérte a jelszót amit mostanáig nem kért, (rányomtam a profilra, és be is léptem) beírtam tölt-tölt-tölt, majd kiírja hogy sikertelen bejelentkezés. A jelszót helyesen adtam meg.

Ezután elfelejtett jelszó gomb, de az e-mail címre és telefonszámra is azt írja hogy nincs ilyen telefonszám vagy e-mail.

Netán bannoltak inaktivitásért cukkolbergék?! (2017 óta nem osztottam meg semmit azon a szennyoldalon.)



2021. okt. 4. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Akkor szennyoldal, hogy most mégis probléma, hogy nem tudsz belépni, és meg kellett kérdezned a neten másoktól, mert tehetetlen vagy...

Ha visszaugrasz a kategória nézetbe, akkor még látsz a tiéden kívül 666 másik ugyanilyen kérdést, ebből tudod, hogy a hiba nem nálad van.

2021. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Egész világon nem megy.
2021. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kérdéskiírás után (jókor) már utánanéztem.
2021. okt. 4. 19:53
 4/8 tothp válasza:
Mobilon még megy.
2021. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy megy.
2021. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tothp válasza:
Ja. látom már. órákal ezelőtti az utolsó bejegyzés....
2021. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
DNS szervert írt ki 20 órakor, most kiderül, hogy valóban az.
2021. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!