Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a hiba, miért nem...

Mi lehet a hiba, miért nem csatlakozik az internethez a router reset után?

Figyelt kérdés

Tegnap a routeren (telekom, technicolor fga2233) nyomtam egy hard resetet ami visszaállítja a beállításokat gyárira, erre azért volt szükség mert nem tudtam bejelentkezni az 192.168.1.1-en.


Úgy tűnt minden rendben, de kiderült, hogy nem érek el semmilyen webhelyt és a telefonom se csatlakozik a wifire és a routeren 1 hiba volt, az internet felirat alatt nem világított a led. Próbáltam megoldani, állítottam manuálisan IP-t és DNS-t is, parancssorban volt ipconfig /flushdns, a routert többször is újraindítottam.


Akinek van bármi ötlete mi lehet a baj, kérem írja le.



2021. okt. 20. 08:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lényegtelen mert minden be lett állítva de mégsem megy, vezetékes és vezetéknélküli sem jó
2021. okt. 20. 18:51
 12/15 A kérdező kommentje:
#7 közben ez is meglett de ugyan úgy nem működik, úgy látszik 2-3 napot várnom kell az ügyfélszolgálatra
2021. okt. 20. 20:34
 13/15 anonim ***** válasza:
A router nem biztos, hogy rossz, a beállításokban lehet a hiba.
2021. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de ötletem nincs mi lehet a gond
2021. okt. 20. 23:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Jól van bedugva az összes kábel? Takarításnál kihúzódott az egyik, nem volt tv (a modem is a routerbe van bekötve), nem tudtam, mi a baj. Aztán kiderült, hogy kilazult a kábel.
2021. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!