Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom, internet (Dominós...

Telekom, internet (Dominós csomag) - Domino day-t aktiválva (amikor internet (is) van), akkor ha van Maraton egyenlegem, akkor azt használja a rendszer. Miért? Hogyan lehet letiltani / szüneteltetni aznapra a Maraton adatomat?

Figyelt kérdés
Nem most történt, nem tudom, hogy ma melyiket használja, mert nagyon ritkán szokott frissülni (sokszor még órákkal később sem frissül) a hátralévő adatmennyiség.

2021. okt. 27. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a domininapos bővítőt használja fel előszőr. Kiváncsiságból most aktiváltam a mait, és ráeresztettem a frissítést, meglátjuk, ha végzett.
2021. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Közben rákérdeztem a Telekom-nál. Igen...kérdezhettem volna őket a kérdés feltétele helyett, de ezt egyszerűbbnek láttam.

Ezt írták:

"Elsőnek a Domino Day ( egyszeri net) adatforgalomat tudod felhasználni. Miután ez elfogyott azután pedig a Maraton opcióban foglalt adatmennyiséget fogod elhaszálni. A sorrend: egyszeri, megújuló, maraton. Az egyszeri neteken belül az fogy el előbb, amelynek előbb lejárt az érvényessége."

Erre válaszoltam, hogy "A valóságban nem így történik." stb...

Erre ő: "Érdemes lenne legközelebb mikor aktiválsz adatforgalmat újra indítani a készülékedet!". Korábban egy másik ügyintéző a repülőgép üzemmódot is írta.

Repülőgép üzemmódba tettem és onnantól a Domino Day-ből számolja.

Nem értem, hogy miért, ha egyszer SMS-ben megküldték, hogy aktiválva van. Ha aktiválva van, akkor aktiválva van. Nem azt írták, hogy indítsam újra a telefont vagy tegyem repülőgép üzemmódba, hanem aktiválva VAN.

Érdekes.

2021. okt. 27. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban repülő üzemmód be/kikapcsolásával aktivizálódik.

És meg tudom erősíteni, amit mondtak. A frissítések telepítése után megnéztem pár videót, meg egyiket le is húztam, és láthatod a változást: [link]

2021. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam mindig jól működött,se újra inditás,se repülőgép mód ki-be nem kellett.
2021. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as!


4-es! Nálam sem volt gond egészen az elmúlt néhány alkalomig.


Csak az volt a kellemetlen, hogy fogalmam se volt erről és volt Maraton csomagom, de aktiváltam a Domino Day-en az internetet és nem azt fogyasztotta. Szépen fogyasztotta a Maraton-ról az adatot. Nem volt jó érzés. Úgy voltam ezek előtt, hogy ha aktiváltam, akkor azt használja - mert mindez idáig (mint írtam az elmúlt mondjuk 2 hónapig) semmilyen hasonló gondom nem volt vele.

2021. okt. 29. 08:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem próbált bekapcsolni, és mostanra már szervízben van.
2021. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!