Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb internetszolg...

Subidubidu1234 kérdése:

Melyik a legjobb internetszolgáltató?

Figyelt kérdés

Nemsokára váltok egy nagyon rosszról, csak azt kéne tudni, hogy hova. Melyik internetszolgáltatót ajánljátok? Minden előnyt esetleg hátrányt írjatok le róla, köszönöm.

Leginkább a telekomot és a vodafont nézegettem, ezekről vélemény?


2021. okt. 30. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Digi.

Ár-érték arányilag szerintem a legtökéletesebb.

2021. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Digi-re szavazok, számomra eddig a legjobb. Bár valamiért sokan szidják.
2021. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
#1 +1. Szinte folyamatosan jön a gigabit vezetéken, néha megdöccen, de ez ennyiért belefér. A mobil is kiváló, lakott területen és egyszámjegyű főutak, autópályák mentén kiváló a lefedettség, egyedül nagyobb épületekben megy el, de ott többnyire van wifi, így VoWiFi-vel elérhető maradsz. Egyedül olyan helyen maradtam teljes lefedettség nélkül, ahol a többinek sincs, pl pincék.
2021. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

[1. válaszoló]


3:

Mielött elköltöztünk a családommal még Digi volt, de az új házban csak a UPC van és emiatt szomorkodom. Viszont valóban a legjobb internetszolgáltató volt!

2021. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3

Az a ,,néha megdöccen,, az mit jelent? :D

Mivel olyan az én szolgáltatóm ami 100mb/sec körüli érték helyett 20-30-at ad néha, nem akarok egy újjabb rossz szolgáltatót kifogni. Nem lakok egy jó helyen, mindentől ,,messze,,, Kisbér-en. Azért félek :\

2021. okt. 30. 21:41
 6/13 A kérdező kommentje:
U.i: meg sok ember szidja a digit, de így nem tudom, hogy miért
2021. okt. 30. 21:44
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
A megdöccenés annyit jelent, hogy negyedévente egyszer-kétszer belassul a DNS szerverük, így az oldalak betöltése lelassul. A sávszélesség ilyenkor is megvan, pl a torrent, ami IP alapon megy, nem kell neki DNS, kiválóan megy ilyenkor is, csak mivel egy oldal általában sok más külső hülyeséget betölt, ami mind DNS kérés, ha be van lassulva, akkor lassú lesz az oldal betöltése emiatt.
2021. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Sajnos most néztem meg, hogy nálunk nem elérhető az 1Gb-os internet, pedig az kellene, valami tipp? ;(

2021. okt. 30. 22:03
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
(Zárójeles megjegyzés: annyi külső hülyeséget betöltenek, hogy a Vodafone elfogyott net esetén használandó oldala, ahol extra netet lehetne vásárolni, be se tölt elfogyott mobilnettel, mert a külsős scriptek nem töltődnek be amitől elhasal a login. Ha már egyszer valahogy, más módon beléptél és úgy váltasz át az elfogyott mobilnetre, úgy már működik, de akkor is ciki, hogy nem lehet bejelentkezni, hogy netet vegyél, amikor pont erre van fenttartva az oldaluk, aminek elfogyott net esetén is be kéne jönnie.)
2021. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Digi! Vezetékes net a legjobb, a mobil sokszor szarakszik. Pl. van roaming-om, de eddig külföldön sosem tudtam használni. Megjön az üzenet, hogy pl. üdvözöljük Görögországban, de se telefon, se net nincsen. Mobil netem antenna tövében megvan az 50Mb/S, de 5 kilóméterre már csak 2-3 Mb/s-mal szarakszik. Vezetékes netnek a legjobb választás a Digi.
2021. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!