Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újra telepítettem a számítógép...

Adamo20 kérdése:

Újra telepítettem a számítógépem Windows 7 -el és nincs internetem mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Vezetékes internet van rá dugva előtte jó volt most pedig egyszerűen nem akar csatlakozni a netre

2021. nov. 4. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Telepítsd a wifi (wlan) drivert a gyártó oldaláról.
2021. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vezetékesen megy be a gépedbe is, akkor valószínű az alaplap drivereket kell leszedni valahogy netről egy pendrive-ra és akkor onnan telepíteni.
2021. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hang és más driver is kellhet, érdemes eleve berakni egy könyvtárba őket és akkor ami kell azt felrakod, még a chipset is kellhet.

#2-es voltam..

2021. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha volt a géphez driver lemez (win7-nél még gyakran előfordult), tedd a gépbe és telepítsd a rajta lévő drivereket.
2021. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

Pár hónapja futottam bele ebbe.

Telefonról usb-n keresztül osztasz meg neki netet. Nekem azzal beette úgy a netet.

Majd ezt futtatva:

[link]

Leszedtem a szükséges illesztőket és telepítettem.

Bár ha értesz hozzá a gyártó oldaláról is leszedheted a drivereket és gond megoldva. Nekem amiatt is jó ez, mert pár eszközhöz nem talál illesztőt és meg se mondja, hogy mégis mi az. Egy "ismeretlen eszköz" illesztőjét nehezebb leszedni a gyártó oldaláról, ez meg felismeri és megoldja a gondot.

2021. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5-ös, hmm, ezt nem mertem ajánlani, mert a win7-el nem próbáltam, de jó tudni.
2021. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Én próbáltam, 3 szor is. 3ból 3 sikerült. Ráadásul régi gépen is. Szóval emiatt is mertem írni, amúgy csak mint ötlet dobtam volna be, de így tapasztalatból mondom, hogy működik.

Még a régi fektetett házas ibm-es gép is veszi általában usb-ről a net megosztást. Így nem kell azzal izélni, hogy pendrive, ide másol, telepít, hiba, újra az egész...

Meg tényleg a program is korrekt. Annyi, hogy win10en rajta hagyom, win7-en utána törlöm.

Nem ismertem én se ezt a programot, de állítólag elég jól teszi a dolgát, meg ilyen driver frissítő ajánlókban az első helyen szerepelt, rá néztem és tényleg beadta az ismeretlen eszköz nevét is és jelezte, hogy telepíthető hozzá driver. Fel is rakta, működött is. Szóval meg is voltam vele én is elégedve.

2021. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!