Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valóban igaz hogy a Firefox...

Valóban igaz hogy a Firefox jelenleg a legtöbb ember által használt böngésző a világon?

Figyelt kérdés

200 millió aktív felhasznalóval?

A google Crhomot nem többen használják?


2021. nov. 13. 15:21
 1/9 anonim válasza:
100%
Valós adatot ugyan nem tudok, de szerintem a Chrome sokkal népszerűbb/elterjedtebb, ezért szerintem jóval többen is használják, mint a Firefox-ot...
2021. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is,és megbizhatobb is,meg többet is tud..

pl a Crhohmnál elve van jobb egérgomb és forditja az egész oldalt neked,youtobe kommenteknél elég lényeges de más honlapoknál is.A firefox ilyet nem tud csórikám.

2021. nov. 13. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Chrome-ot használják többen.
2021. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Linkeltem volna a marketshare grafikont, de a #2-es megnyilvánulás után inkább hanyagolom a dolgot.
2021. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
2021. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy, messze a Chrome vezet kb. 60-65%-kal, utána a Safari 19%-kal, majd az Edge és a Firefox 3-4%-kal.
2021. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz: [link]
2021. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

FF 2013 -ban vesztette el hazánkba a domináns szerepet a desktop platformon.

Világ viszonylatban viszont 2011 -ben nyomta le a Chrome.

(Ha a régi IE8 -at nem számoljuk a Kína miatt, és a rosszul támogatott kínai karakter miatt, mert ott szinte csak IE -n volt jó.)


Manapság egyértelműen Chrome és annak WebKit motorja az egyed uralkodó.

Ha mobil platformot is nézzük akkor még ott az Apple Safarija,

mert azzal kerülnek alapból paicra az iPhone -ok, és MacBook -ok.

Bár én mindenkinek javaslom, hogy cserélje ott is Chrome -ra,

Sajnos olyan mint régebben az IE -volt, évekkel később integrálják az új dolgokat, azokat is hibásan, vagy különc megoldással a többi böngészőhöz képest. Plusz van ahol túl korlátozzák, mert nem akar kimaradni az Apple az üzletből, aztán van ahol meg tele van sebezhetőséggel, mert pl. jelenleg is böngészőből hozzá férhetőek a fájlok - képek, kamera ... amihez csak egy onclick - touch evenet kell. (felkeresed az oldalt és megérinted, pl. mert bezársz egy reklám layert, "villan" egyet a kép, és már háttérben tölti is a képeket fel)

2021. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


A Chrome évek óta Blink motort használ.

2021. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!