Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az mitől van, hogy egy oldalt...

Az mitől van, hogy egy oldalt sok ember követ, de a posztokra kevés lájk jön?

Figyelt kérdés
Sok Facebookos oldalnál észrevettem, és nem tudom hogy ennek mi lehet az oka.
2021. nov. 30. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy valakit az oldal témája vagy postjai érdekelnek, de nem feltétlen lájkolja. Minek? Mármint miért törvényszerű lájkolni? Ha egy oldal (pl bolt) aktuális ajánlatai vagy épp nyitvatartásának változása érdekel, ami postként megjelenik a hírfolyamban, akkor már megtudtam amit akartam. Miért kellene ezt lájkolnom is?


11-12 éve regisztráltam azt hiszem, de még nem lájkoltam semmit sem. Nem éreztem rá kéztetést, hogy megosszam másokkal, hogy nekem mi tetszik. (Hozzáteszem, engem sem érdekel, hogy másoknak mi jön be.)

2021. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos.
2021. nov. 30. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet valaki többmindent csinál, de abból engem csak egyvalami érdekel, így a többi posztját meg se nézem.
2021. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakran előfordul az is, hogy anno az oldal sokkal aktívabb volt vagy jobb posztokat rakott ki vagy még a facebook hajnalán jellemző "Likeold az oldalt, cserébe...." játékot csinált, így tett szert egy nagyobb követőszámra.

Illetve az is lehet, hogy ilyen másodlagos oldal és a főoldalról kerülnek oda ki posztok.

2021. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, hiába van 10.000 követője egy csoportnak, vagy oldalnak, annak töredéke olvassa el a bejegyzést, még kevesebb kedveli és annál is kevesebb szól hozzá. Meg sokan csak hobbi-követők, érdekli a téma, de nem szól hozzá, nem mer, elolvassa a negyedét felét és megy tovább, stb. Nagyon kevesen vannak, akik egy adott csoportnak vagy oldalnak aktív követői, akik reagálnak és kommentelnek.
2021. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!