Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MOBROG fizetett kérdőívek?

MOBROG fizetett kérdőívek?

Figyelt kérdés
Működik, legit, stb. vagy csak átbaszás

2021. dec. 1. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg működik, de szerintem a JTN jobban megéri. Csináltam mind a kettőt, igaz, hogy a mobrog azonnal fizet, de sokkal kevesebb kérdőívet küld, sokkal kevesebbért, és ha kapsz is, többségében azt írja ki az első pár kérdésnél, hogy "nem vagy alkalmas", bármit is kamuzol. A JTN 20 eurót fizet összegyűlt 1000 pont után, egy kérdőív 20-50 pont szokott lemnni, és jön elég gyakran, bár maga a kiutalás is van vagy 3-4 hónap. Ebből évente úgy 2 ha összejön, szóval úgy 14 000 Ft plusz. Időtöltésnek jó lehet amikor épp nincs jobb dolgod, de releváns bevételre ne számíts egy kérdőíves oldalnál sem.
2021. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A mobrog csaló banda. ÁTVERÉS! 10 felmérésből 1-2 -őt írnak jóvá. Nem kommunikálnak, 6 hónap alatt nem tudtak válaszolni a leveleimre. Lehúzós Oldal, magasfokon!
2022. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia ajánlom a free cash appot vannak kédőívek és feladatok is nekem négy nap alatt összejött 5dollár amit egyből ki lehetett utalni a paypal fiókra és másnap már a kártyán volt. Próbáltam már a mobrogot is de egy pár nap után feladtam mert nem haladtam sehova.

Dobok egy linket nézz rá ha érdekel: [link]

2023. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

12:27es vagyok

Ha használod: d18165b37b kódot amit a rewardsokon belül a bonus codenál találsz kapsz kezdésenk 300 pontot.

Amúgy nem kell sokat foglalkozni vele elég napi egyszer rászánni egy kis időt, 15euro összejön egy hónapban.

2023. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!