Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a MOBROG...

Mi a véleményetek a MOBROG fizetett kérdőíveiről?

Figyelt kérdés
Aki esetleg csinált már, megbízható?

2020. jún. 25. 10:03
 1/6 anonim válasza:
29%

Én régóta fenn vagyok már a Mobrogon, megbízható, fizet, azonnal a számládon van a pénz! 1500 Ft-tól lehet kikérni, ami nekem egy hónap alatt jön össze általában.


Itt tudtok regisztrálni:

[link]


Ha olyan oldalt keresel ahol közvetlenül a kérdőív kitöltése után már utalnak (~300 Ft-ot) és nem kell gyűjtögetni, próbáld ki ezt az oldalt, minden kérdőív magyarul van itt is: [link]

2020. aug. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1/1 anonim - az alsó linken nem igazán találtam magyarul az oldalt. Ettől mg reg után a kérdőív magyarul lesz?
2020. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Firebird83 válasza:
1/2 anonim.Na most kipróbálom ha kamu akkor.... :D
2021. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Firebird83 válasza:

Kitöltöttem vagy hármat de zsinorba ezt írja:"Sajnos nem tudta kitölteni a kérdőívet.

Úgy tűnik, hogy jelenleg nem állunk rendelkezésére új felmérésekkel. Mindent megteszünk, hogy időt takarítsunk meg, és csak a legmegfelelőbb felméréseket találjuk meg Önnek, ezért néha nincs újdonságunk."

2021. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csalás az egész! Hazug banda. 10 felmérésből 1-2 -őt írnak jóvá. Nem kommunikálnak, 6 hónap alatt nem tudtak válaszolni a leveleimre. Lehúzós Oldal, magasfokon! JTN sokkal jobb. Ha mégis elkezded, jobb ha minden sikeres felmérést dokumentálsz. 2-3 év múlva talán küldenek 500 Ft-ot :-D
2022. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tökéletesen működik, és fizet. Hetente 4-5 kérdőívet töltök ki.... Rengeteg rejtett ellenőrző kérdés van.... Ha bekamuzod,nem kapsz tőlük újabb kérdőívet....
2023. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!