Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebookom és az...

Feltörték a facebookom és az e-mailem. Hogyan tudom visszaszerezni? Egyáltalán hogy tudták így feltörni? Hol tudok még ezen kívül jelentést tenni?

Figyelt kérdés

A facebookomon nem volt látható az e-mail címem, külön jelszó is védte mind a két fiókomat. Ezt az e-mail címet direkt közösségi médiákhoz csináltam annak idején, hogy a sok értesítés oda menjen, ne a rendes e-mailembe, tehát vásárlásoknál és rendeléseknél se adtam ezt meg.

Tegnap reggel még minden rendben volt, aztán mikor be akartam lépni kiírta, hogy régi jelszót adtam meg, 1 órája megváltoztatták. Amikor erre az "1 órája" írásra mentem azt írta ki, hogy 2:14kor... ez nem 1 órája volt akkor úgyhogy arra gondolok, hogy más időzónából törtek fel.

Elfelejtett jelszó funkciót nem tudom használni, mert telefonszámom alapján meg sem találom a fiókot, pedig kétfaktoros volt a belépésem.... korábban csak a telefonom segítségével tudtam még én is belépni. Nem értem hogy voltak képesek így lenyúlni a fiókom.

Az e-mailemet sem tudom elfelejtett jelszóval rendbe hozni...

A telefonommal és a számítógépemmel tudok olyat, hogy igazolom magam igazolvánnyal (ott behozza ezt a funkciót mert korábban ott be voltam lépve facebookon, de ismeretlen eszközön, ahol nem voltam belépve ezt nem tudom megtenni)Ha befotózom telefonon az igazolványt kiírja, hogy túl nagy a mérete, készítsek új fotót.... már a kamera minden beállítását levettem leggyengébbre mégis túl nagy a méret... Számítógépen webkamerával fotózva elfogadja a képet, de nem túl jó a minőség, ezért elutasítja a facebook...

A facebookom amúgy tegnap óta érintetlen... nem tettek ki semmit, tudomásom szerint nem írnak senkinek. Bejelöltem magam új facebookal, de vissza se igazolnak. Barátnőm írt nekik, arra se reagálnak. Miért tették ezt? Mit tudok még tenni, hogy visszakapjam? Jelentettük többen is, hogy feltörték a fiókot, nem igazán látom hogy történne valami...

Van valamilyen facebook ügyfélszolgálati e-mailcím, ahol jelezhetnék nekik mellékelten igazolva, hogy az az én facebookom? 12 éves fiók, nagyon fontos lenne visszakapnom az emlékek miatt :(



2021. dec. 23. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb sehogy...
2021. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőnek az email fiókot próbálnám vissza szerezni, utána a fb-t. Másodlagos email be volt állítva? melyik szolgáltató, ha pl gmail, akkor a support segít neked. fb is segít, de nagyon lassan.
2021. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Innen tudsz elindulni:

[link]

2021. dec. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es: Az e-mail fiókot nem tudom visszaszerezni sajnos. Írtam nekik, hogy had igazoljam magam, milyen megoldások vannak, de azt írták nem tudnak a segítségemre lenni mert a felhasználási feltételek miatt nem adhatnak ki semmit, regisztrációkor meg mivel nem kellett igazolvány nem fogadhatják el.... csak nem értem születési dátum és minden ott van, nevem is. Azt is látják, hogy két napja megváltozott a másodlagos e-mail, jelszó minden.... Szerintem ilyen gyanús esetben segítségemre lehetnének, de sajnos elutasítottak...

Köszönöm 3-as, de ezeken sajnos mind végigmentem. Már csak abban bízok, hogy valahogy el tudom fogadtatni az igazolványomat a facebookkal :(


Szerintetek mi lehet a gond amikor azt írja ki, hogy túl nagy a mérete? Az igazolvány közelről van fotózva, megadott kereten belül, kamera minősége leggyengébben van... Nem gondolom, hogy fotó méret vagy kép tényleges mérete lenne gond :(

2021. dec. 24. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem írod meg, hány kilobyte a kép, amit el akarsz fogadtatni velük? találgassunk, hogy vajon sok-e? Szerintem így elmondásra olyan valamilyen.
2021. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elsődlegesen az emailedet törték fel és azon keresztül jutottak a facebookhoz, máshogy nem hiszem hogy ki lehet játszani a 2 faktoros hitelesítést. De ahogy nézem, már csináltál másik fiókot, vagy ha nem, akkor csinálj, és meg is vagy.


Melyik email szolgáltató volt egyébként?

2021. dec. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!