Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van ilyen Facebook szabály?

Van ilyen Facebook szabály?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen "kérdezze gyógyszerészét" nevű Facebook csoport. Ahová már 3 hónapja lassan hogy csatlakoztam. De a gyógyszerész admin azt írja hogy a várakozási ( sorbanállási) idő hogy be vegyenek 1 év.

Miért kell ennyit várni,mikor csak 8 ezer tag van.

Van ilyen Facebook szabályzat?



2021. dec. 31. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen önkényes, hogy egy moderátori/adminisztrátori jóváhagyása a jelentkezőnek mikor történik meg. Akár azonnal elfogadja, vagy kitalál mindenféle kifogást és a végtelenségig húzza, amíg inkább visszavonja a jelentkezést a felhasználó.

Jelen esetben ott van a csoport névjegyében az indoklás.

2021. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1 írja. Elsőre valóban érdekes, de maximálisan mellé tudok állni.


Benne vagyok egy országos, nagy érdeklődésre számot tartó FB csoportban, (Országos kéktúra) ott 2 éve volt 8e tag, most 39800 van...


Régen órákat eltöltöttem vele, válaszolgattam kérdésekre, érdemi eszmecsere folyt, mert volt napi 6-8 poszt de érdekes témában.


Most van napi 20-25 poszt, nagyrésze kreténség, vagy felömleszti a "saját kéktúrájának" albumát 342 válogatatlan fotóval, minden 3. fűszálat lefotózva. Hetente legalább 1x megtárgyaljuk, hogy Hűvösvölgybe és a Rozália téglagyárhoz hogy lehet eljutni, és mindenki vérig sértődik, ha szólsz, hogy ha oda képtelen megtervezni az utazást, ahová félóránként eljut BKV-val, hogy tervezi majd meg Tornabarakonyt ahol napi 2 busz van összvissz.

Mindennapos téma, hogy itt-ott-amott mekkora a sár, amikor egy hete olvadás van/esik az eső. Na vajon van sár...?


És sorolhatnám, de nem untatlak.


Tökre megértem, ha azt mondják, hogy legyen max 8e tag, de az minőségi tartalmat osszon meg...

2021. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez azért valamivel másabb jellegű. Ha van egy aktuális egészségügyi problémám, nem biztos hogy 1 éves várósorba szeretnék bekerülni hogy majd egy-másfél év múlva feltehessem végre a kérdésem, és majd óhajtanak válaszolni (pont elég a való életben ilyen várósorokra kerülni hogy egyáltalán ellásson az egészségügy).

Ugyanakkor az egész ellen szól az is, hogy ha bajom van akkor menjek orvoshoz vagy fáradjak be egy gyógyszertárba megkérdezni, ehhez nem vagy az internetre utalva (sőt inkább káros a netről diagnosztizálni és emiatt házilag félrekezelni vagy épp nem kezelni magad).

2021. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!