Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van vodafone mobil netem...

Omfglolr kérdése:

Ha van vodafone mobil netem géphez, ha azt a kártyát berakom telóba, akkor ugyanugy netezhetek mint gépen?

Figyelt kérdés
Szval nemkell fizetni vagy értitek..
2010. szept. 8. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg, de gyakorlatban én átnézném a szerződést, mert a szolgáltatók nem szokták engedni, hogy a telefonban is használd a kártyát.
2010. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telefonon nem lehet ugyanazt a SIM kártyát használni, legfeljebb levenni a PIN kódot, azt lehet. Telefonálni nem tudsz vele, nem arra aktiválták. Minden SIM kártyát először aktiválni kell.
2010. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem működne ha a telódban a net beállításoknak azt a felhasználó nevet,jelszót és kiszolgáló címet állítod be mint amit a mobil neted használ.Ha viszont csak simát át rakod s rá mész a netre,biztos hogy számlázza.De szerintem is nézd át a szerződést,vagy ami egyszerűbb menj be a boltba és kérdezd meg.
2010. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem simán működött, csak a telefonodba állítsd be megfelelő paraméterket.

Amúgy a mobil internetet a mobilokhoz találták ki!!!!! Szóval az, hogy a számítógépedben is használhatod az a plusz szolgáltatás. (Persze csak elviekben :D)

2010. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elviekben működne, nekem témobilios van, e azt mondta a nő, hogy jobb ha nem kerül telefonba, mert akkor már könnyen lehetnek egyéb költségei is...

1 perc telefonálás netkártyáva 200 ft :D

Jó mondju kegyértelmű ez egy olyna díjcsomag amiben a netezés az olcsó, kedvező, a többiért fizessen az ember ha olyan hülye hogy netkártyával telefonál.

Tudom a kérdésed nem ez volt, de én a helyedben nem tenném bele.

2010. szept. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi akk nem probálom meg inkább
2010. szept. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!