Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehetne tenni/kihez...

Mit lehetne tenni/kihez lehetne fordulni azzal hogy még tavaly Decemberben tiltották (indokolatlanul) a FB fiókom és 30 napot adtak, utána végleg törlik?

Figyelt kérdés
Mint irtam, indokolatlanul törölték, majd közölték hogy 30 napom van hogy információt küldjek, ha szerintem tévedés történhetett. Ez mind szép és jó, de nem tudok nekik irni, mert a covid 19re hivatkozva nincs elég emberük kivizsgálni, igy egyelőre nem tudják ellenőrizni mi történt. Már csak napjaim vannak hátra :D

2022. jan. 21. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehetsz, de ezt már akkor is elmondtuk.
2022. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor is? Mikor is? :D Életem első kérdése amit itt teszek fel, ne keverj össze mással :D
2022. jan. 21. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsika, csak tudod már rengeteg ilyen kérdés van.


Hiába írja ki a kérdés kiírása előtt többször is hogy "ne tedd fel ugyanazt a kérdést többször, illetve ne tedd fel, ha már van hasonló kérdés"

2022. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!