Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet hogy a Messengerbe...

Miért lehet hogy a Messengerben folyton egy olyan személy jelenik meg elsőként az elérhető ismerősök között akinek én le is állítottam a követését?

Figyelt kérdés
Idegesít, mert egy olyan emberről van szó aki korábban tulajdonképpen zaklatott. Csak azért nem töröltem az ismerőseim közül hogy ne dühítsem fel, de leállítottam a követését és beallítottam hogy csak a nyilvános adatokat lássa az adatlapomon. Messenger üzenetet összesen kétszer váltottunk, utána én többet nem válaszoltam neki és ez is már hónapokkal ezelőtt volt. Azt hittem eddig hogy azokat listázza oda akivel gyakori kapcsolatban vagyok. Borzasztóan idegesítő hogy őt kell ott néznem folyton. Tudok ezen változtatni? Köszi ha segítetek.
2022. jan. 30. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
töröld messengerben az üzenetet, úgy talán eltűnik
2022. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
74%
Tiltsd le egy ideig, és aztán old fel a tiltást.
2022. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. jan. 30. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem írsz neki, de ha csak véletlen egyszer is rápillantasz, ránézel, rákeresel, már automatikusan a Facebook előre teszi neked a messengerben az elérhető aktív emberek közé. Független attól, hogy írsz-e vele vagy sem.

Egy röpke kis ránézésel is a Facebook úgy észleli, hogy érdekel téged mi van az illetővel.

2022. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló, ezt tudom, de soha nem keresek rá és nem nézek rá, mert a szőr feláll tőle a hátamon, ha rákeresnék nem csodálkoznék, pont amiatt csodálkozom, mert soha nem keresek rá, lekorlátoztam őt, és nem is követem. :/
2022. febr. 6. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló voltam a 4-es.


Ha zavar, hogy az elérhető aktív embereknél legelől van, akkor csak ez az egy mentő lehetőség van, állítsd be úgy nála, hogy ,,chat kikapcsolása csak neki".

Ezzel nem látja az elérhető aktív állapotodat, de cserébe te sem az övét.

2022. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hú, ez nagyon jó lenne, ezt hol tudom megcsinálni?
2022. febr. 7. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Megnyitod a vele való beszélgetéseteket, vagyis az ő chat ablakát, aztán megnyomod nála az "i" jelzést és ott arra kell rányomnod, hogy chat kikapcsolása neki.


Onnantól kezdve nem látjátok többet egymás elérhető aktív állapotát.

Se ő a tiedét, se pedig te az övét.

2022. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
De ez csak gépről működik, telorl nem?
2022. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Hogyne működne telóról? Minden készülékről működik.


Megnyitod a beszélgetést a messengerben, aki számára kiszeretnéd kapcsolni az elérhető állapotot.


Majd miután megnyitottad az illetővel való beszélgetést ott fent az "i" jelzést ha megnyomod, akkor ott vannak a felkínált opciók és benyomod, hogy chat kikapcsolása xy számára.

2022. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!