Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért mutat a facebook messeng...

Miért mutat a facebook messenger egy bizonyos személyt?

Figyelt kérdés
Van legfelül az elérhető emberek sáv, na ott a legelső helyen, ha elérhető egy konkrét személyt mutat mindig. Régebben beszéltünk de azóta már a chatet is töröltem. Van ebbe valami összefüggés mi miatt, más is tapasztalta ezt?

2022. febr. 1. 22:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Igen, nekem is feltűnt már a jelenség. Közel 1 éve nem beszéltem az illetővel, a chatet nem töröltem és mindig az első helyen mutatja az elérhetők között. Engem is érdekel, hogy ez mitől van, de még nem jöttem rá.
2022. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ja, nem. tudom mitől van. Egyszer elhagytam az irataimat és aki megtalálta írt nekem messengeren. Azóta mindig mutatja elől ha fent van, pedig ennek 3 éve kb.
2022. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A messenger engedélykérés elfogadásával engedélyezed, hogy továbbra is láthassátok egymás elérhető aktív állapotát.


De ahhoz, hogy őt a messengerben mindig legelőre helyezi, ahhoz nem kell vele kommunikálnod, elég csak annyi, ha csak egy pillanatra rápillantasz, azaz ránézel és a Facebooknak úgy jön le, hogy érdekel mi van az illetővel.

2022. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

#1 vagyok

Nem is ismerősöm az illető, sose néztem rá FB-n, nem szoktam újraolvasni a beszélgetéseket (tehát közel 1 éve meg se nyitottam azt a chatet) és mégis mindig legelöl van.

2022. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem tudom.Nekem olyan embereket is elölre tesz a messenger, akiket már rég kitöröltem az ismerőseim közül és csak egyszer beszéltünk még pár éve.
2022. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott nekem is mindig olyanokat mutat, akikkel egyszer beszéltem, évekkel ezelőtt. Fene se érti...
2022. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

"Nem ismerősöm az illető"


Az idáig oké. De! A messenger engedélykérését elfogadtad, szóval a messenger kapcsolatotok az él továbbra is.


Majd eltünik idővel onnan, ha nem nézel rá, nem keresel rá és akkor a Facebook nem fogja úgy venni, hogy érdekel téged mi van az illetővel és elfog tünni onnan idővel.

Addig tedd ki szépen, had hűljön.

2022. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokta csinálni. Az a megérzésem, hogy azért történik, mert vagy ránéztem a facebook-profiljára, vagy megnyitottam a régi beszélgetésünket, vagy ő tette ezt meg az enyémmel.


Valaki ezt meg tudná erősíteni, hogy lehetséges ok?


Közelebbi ismerősöknél is észrevettem, hogy ha megnyitom a beszélgetést csak hogy visszaolvassak valamit, még ha nem is írok semmit, utána felhozza a listán.

2022. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
#8 Én írtam az #5-t.Én ezeket az embereket nem néztem meg soha a facebookon mióta kitöröltem, tehát évek óta.A beszélgetéseket sem nyitottam meg.Mégis ők vannak elöl rendszeresen.Akikkel meg sokat beszélek, azok van, hogy emiatt tök hátul vannak.
2022. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem ismerős Facebookon, hanem csak engedélykérés elfogadásával kerültetek egymással messenger kapcsolatba, azt úgy lehet megszüntetni, hogy van a messengerben legalul, ha megnyitjátok a messengert, legalul van az emberek és chatek. Na az embereket szépen megnyitni, aztán ott van legfelül az, hogy elérhető és történetek, afelett található egy kis telefonkönyv egy emberjellel ami mellett három egymás alatt lévő pontok vannak, aztán azt szépen megnyitjátok, azután elérhető emberek neve mellett az "i" jelzés és kontakt eltávolítása, ami persze csak azon működik, aki nincs meg a Facebookon ismerősnek, hanem csak messenger engedélykérés elfogadásával lett felvéve a messengerre, annál a személynél a neve mellett az "i" jelzés és kontakt eltávolítása, vagy partner eltávolítása és csumi.
2022. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!