Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldjam fel a microsoft...

Hogyan oldjam fel a microsoft account zárolását?

Figyelt kérdés
Zárolták a microsoft accountomat, mert 30 napig a Onedrive tárhelyem tele volt, sajnos nem szabadítottam fel időben. A magyar ügyfélszolgálat nem tudott segíteni, az űrlapra pedig csak sablonválasz jött. Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne visszaállítanom! Már teljesen kétségbe vagyok esve.

2022. febr. 4. 13:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem engedi.
2022. aug. 5. 21:28
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem kell használni ilyen szrokat...

Én is mindent amit lehet még mindig kifelé húzok tartalék háttértárakra a gépekből, meg ami nagyon fontos az még mindig DVD n vagy három másolattal...

2023. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem az adataim miatt akarom feloldani, az elveszik elveszik, nem izgat, nem volt rajta semmi fontos. Nekem a fiókom kell, mert ahhoz van társítva egy win10 licensz. De jobban örülnék, ha a kérdésre válaszolnál.
2023. ápr. 4. 08:08
 14/21 anonim ***** válasza:

A win 10 licensz szerintem nem account függő. Most attól tartasz, hogy nem fog menni a windows vagy nem tudod majd aktiválni a microsoft fiók nélkül?


Én be sem vagyok jelentkezve a fiókomba mégis megy minden, a deffender frissitéseket manuálisan töltöm le és telepitem...

2023. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az emailre nincs valami jelszó visszaállító?
2023. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem megy, mivel letiltották a fiókot.
2023. ápr. 4. 13:22
 17/21 anonim ***** válasza:
14%

" mert 30 napig a Onedrive tárhelyem tele volt, sajnos nem szabadítottam fel időben. "


Szóval az MS a hibás mert nem szabítottad fel a tárhelyedet?

Biztos küldtek értesítést, de te figyelmen kívül hagytad, és még neked áll feljebb,

-meg s érdemled a sorsod.

A másik, nem tudtad felfogni hogy az MS nem fog a kedvedbe járni a szerződés szegésért, és idejössz pisgni?

Te szerencsétlen ha az MS nem fogja megoldani akkor miből gondolod hogy majd a gyk 99%-s idiótái megfogják?

Senki nem fogja az MS-n kívül ezt.

2023. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17-es, köszönöm a maximálisan kielégítő választ. Ment a piros és biztos ami biztos egy jelentés is. :)

Egyébként az ÁSZFben az van, hogy ilyenkor kiürítik ők a tárhelyet, de nem ez történt. Értesítést pedig nem kaptam semmilyen formátumban, és hogy lásd a teljes képet, amikor a Samsung Cloud össze lett vonva a Onedrive tárhelyével, akkor megemelték X Gb-vel, amit aztán Y idő után szépen visszaraktak, emiatt telt meg a tárhely, tehát nem én pakoltam tele. De hát ugye neked áll feljebb, remélem egy nap téged is letilt a fenébe a MS. Szép napot! :)

2023. ápr. 21. 21:11
 19/21 A kérdező kommentje:
Ne erőltesd ezt légyszíves, menj máshova trollkodni, ez az utolsó válaszom neked, ezentúl ignorálom a válaszaidat. :)
2023. ápr. 21. 21:54
 20/21 anonim ***** válasza:
53%

Verd ki a hisztit, zaklasd a magyarországi ügyféljszolgálatot, ordítsd le őket hogy akkor mégis az illetékes. Addig ne tedd le, amíg nem adnak egy másik elérhetőséget.

Nem jó dolog, de máshogy nem működik. Sajnálom az ügyfélszolgálatosokat, de ha te nem gyakorolsz rájuk nyomást, akkor nem biztos hogy lesz megoldás. Gyakran azért kapják a pénzt, hogy téged lekoptassanak.


Angol fórumokon amúgy a leghatékonyabb megoldásnak egy hivatalos levél-szerűségben (email) a jogi következményekkel, különböző perrel vagy hatóságnál való feljelentéssel fenyegetőzés tűnik

2023. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!