Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám képek alapján...

Hogyan tudnám képek alapján megtalálni az interneten a fénykép igazi tulajdonosát?!

Figyelt kérdés

Google képkereső, és társai nem működnek sajnos. Sikertelenül jártam eddig.

Tud valaki esetleg valami jó programot ami ingyenes?


Egy kamu profilt szeretnék leplezni aki ki más képeivel hülyít valakit. Lerí a képekről hogy valami amerikai nő, de hiába keresem nem találom a képkeresőn.


2022. febr. 16. 19:35
 1/4 Shaddark ***** válasza:

Valószínűleg egy társkeresőből vagy a facebbokról szedte le, amin le van tiltva hogy a keresők belenézzenek. Csak regisztrált userek láthatják őket, facebook esetében akár csak az ismerősei / ismerősök ismerősei.


Vagy véletlenül, vagy profi / félprofi szélhámos...

2022. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 +1


Én pl egy brazil lány képét használom picit átszerkesztve.

2022. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 07:32


Miért csinálod?!

2022. febr. 23. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 kellett egy kamu profil, hogy belépjek egy csoportba. A saját személyazonosságomat nem használhatom, mert akkor elkezdenek jelölgetni, illetve még a végé azt hiszik hogy engem el lehet ott érni, ami ne igaz. Ráadásul már azt a profilt sem használom, illetve maga a csoport is aktualitását vesztette.
2022. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!