Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dell Mini 10 HD + Vodafone...

Dell Mini 10 HD + Vodafone Netbook Nonstop. Szerintetek megéri? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kellene nekem egy könnyű, netezésre való számítógép az egyetem miatt. Van egy régi laptopom, de az iszonyú nehéz és szüleim is használják, (plusz a szerviz is ráférne, eltört a zsanérja...) ezért tényleg nem ártana egy másik gép.


Mit gondoltok erről az akcióról: [link]


Szerintetek megéri, vagy hagyjam a fenébe? :)


2010. szept. 12. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

24*9000 Ft + 20.000 Ft = 236.000,- Ft.

Tény, hogy ebben van két év internet is. A laptop ára 110e Ft amúgy üzletben. Tehát 130e Ft-ot fizetsz ki a két év internetért.

Most 3 GB mobilnet kb. 5e Ft, tehát alapvetően még nem is rossz az ajánlat. Már ha szükséged van a mobilnetre.

2010. szept. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Persze a Toshiba laptoppal vedd meg...

2010. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hmmm ez tényleg jó ajánlat, csak kár, hogy nem tudom igénybe venni...már közel másfél éve nem vagyunk T-home ügyfelek, de a szolgáltatást csak már meglévő ügyfelek rendelhetik meg :(


De köszönöm szépen a linket, ha T-homeosok lennénk, biztos ezt választanám :)


Több ötlet/tapasztalat?

2010. szept. 12. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!