Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van internetem viszont nem...

Van internetem viszont nem találok játék szervereket a youtube nem tölt be és ilyen dolgok akadályoznak valaki tud bármi megoldást?

Figyelt kérdés

a you tube pl ugy tölt be hogy rákattintok egy videora ott kiirja hogy nincs internet de ha ráfrissitek az oldalra akkor elindul a video 4kban is...

egy bizonyos játékban pedig megtalálok nagyon sok szervert eu/na de néhány szervert amire pont szükségem lenne azokat viszont nem.A steam úgy jeleniti meg ezeket hogy nem válaszol a szerver...

pedig internetem az van más játéknál eddig nem vettem ezt észre csak ezzel a játékkal(ez az ARK SURVIVAL EVOLVED) ha ez segit bármit abban hogy valaki segiteni tudjon nekem.



2022. febr. 27. 14:47
 1/2 A kérdező kommentje:
2022. febr. 27. 14:54
 2/2 anonim ***** válasza:
mobilnet?
2022. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!