Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ⇓ Hogyan akadályozzak...

Molocsusok kérdése:

⇓ Hogyan akadályozzak meg internetes zaklatást? ⇓

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem egyszer éltem már át olyat, hogy szexuális megjegyzéseket tesznek rám, vagy másokra játékokban, anélkül, hogy tudnák, kihez beszélnek. Ehhez képest képesek a játékban lévő karakterükhöz nem nyúlni, helyette a többi, normálisan játszó játékost zaklatni.

Miután vége van a szerveren egy menetnek, ha célpontjuk még nem lépett ki, bent maradnak a játékban, ellenben kilépnek.

Ha viszont nem szeretnék kilépni, és az egyik barátommal játszom a szerven (emiatt nem kapcsolnám ki a megjegyzés-dobozt), mit tegyek, hogy a a zaklató befejezze a szemétkedést?


Mivel már sokszor adtatok bunkó, lehúzó választ, kérem, hogy ezt a kérdést VEGYÉTEK KOMOLYAN!

Előre is köszönöm a segítséget!



2016. jan. 24. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Letiltod/elnémítod és a probléma meg van oldva.
2016. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy ilyen lehetőség nincsen a játékban.
2016. jan. 24. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik játékban nincs ilyen lehetőség?
2016. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerver adminjanak irni kell, vagy valamilyen adminnak, aki joveti a jatekot.
2016. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Red Crucible Firestorm-ban nincs ilyen lehetőség.

Ezenkívül nincs admin, a szerver létrehozójának a nevét megtudni pedig eléggé nehéz, mert akárki mondhatja, hogy admin, a játék nem írja ki, hogy ki a szeró vezetője.

2016. jan. 24. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:

ezek mind csak 12 évedek hormontúltengésben, minek kell velük fogalalkozni?

ameddig nem mennek rád késsel, vagy nem áll szándékukban téged megerőszakolni, addig ez nem egy élet halál kérdés. gondolom én..

megjegyezném, hogy ez az internet. itt mindig is voltak, és lesznek is ilyen szerencsétlenek, pont ez akarják elérni hogy idegesítsenek, tehát ne hagyd őket "győzni".

ezek semmit nem tudnak tenni azon kívül, hogy szavakat írnak.

nincs ez ellen gyógymód, én már megszoktam őket és kész.

2016. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg vagy nem játszol, vagy megembereled magad. Nem a világ vége, ha neten trollkodik valaki.
2016. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én valamiért nem tudom megszokni/megérteni, hogy mire jó az, ha valaki trollkodik? Nem vicces, és senkinek sem lesz jobb tőle. Ezenkívül 12 vagyok, kikérem magamnak, egyszer sem zaklattam még senkit, viszont a 15+ évesek annál inkább, ezen ne vesszünk össze.

Amint már mondtam (csak egyesek nem olvassák el), NEM akarok kilépni a játékból.

Más ötletetek van?

2016. jan. 24. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!