Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelennek meg a képernyőn...

Miért jelennek meg a képernyőn fehér téglalapok, négyzetek?

Figyelt kérdés
Google Chrome-ot használok és pár napja észrevettem a YouTube-on, a Google képkeresőben, de leggyakrabban a Fortepan-on, hogy amikor megnyitok egy fotót és teljes képernyőre állítom, 1-2 (vagy akár több) fehér téglalap, vagy négyzet takarja ki a kép egyes részeit. Amikor visszarakom normál nézetre, akkor a téglalapok eltűnnek. Eléggé zavaró és szeretném ezt a hibát megszüntetni!

2022. ápr. 7. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

tudsz küldeni 1 képernyőképet?


[link]

[link]


vagy ott amit te használsz képmegosztót..

2022. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 7. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem cenzúra: reklám vagy holtest a képen.. - és kicsiben nics ott, akkor lehet videokártya gondod van. Vagy a böngésző hibázik. Másik internetböngésződ van?
2022. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem cenzúra. Ugyanaz a fotó, de a négyzet(ek) máshol van(nak) és csak nagyításkor jelennek meg. Ráadásul néha a YouTube-on is előjön. Szóval inkább a videokártya probléma lehet.

Böngésző? Internet Explorer, de azt már csak nosztalgiából őrizgetem. :)

Van még az Edge, de azt nem használom, mert úgy tudom, a Chrome jobb, mellesleg már meg is szoktam.

Akkor itthon nem tudom megoldani? Vigyem szervizbe?

2022. ápr. 7. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem még nem. Ki kéne próbálni egy elterjedtebb böngészővel, csak az már lehet informatikailag sok lenne. Mozilla Firefox, Opera, Chrome helyett Chromium, Pale Moon. Ha elküldöd a tornyos-nénis kép linkjét, holnap megnézem nálam milyen.
2022. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A linket nem lehet külön elküldeni, mert mindig az elejére ugrik:

[link]

Innen viszont könnyű kikeresni: 1931 az évszám, a kép címe: "A Nagymező utca az Andrássy útról a Király utca felé nézve." (135098)

...de a többi képnél is ezt csinálja, szóval elég bármelyiket nagyítani, vagy teljes képernyőre tenni.

2022. ápr. 7. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Megnyitottam vagy 15-20 képet, semmi probléma. Próbáld ki másik böngészővel, vagy frissítsd a Chrome-ot. Én Vivaldit használok.
2022. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálam sincs gond. Milyen gép ez? Laptop, telefon, tablet, asztali?
2022. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Asztali PC. Windows 7. A Freemeteo-n is csinálja. Ott ráadásul villogva. Akkor ez szerviz lesz. Kösz a válaszokat!
2022. ápr. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!