Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube nem megy rendesen a tv-n?

Youtube nem megy rendesen a tv-n?

Figyelt kérdés

Youtube alkalmazás van a tv-n, mai nap eltűnt az oldalsó menüsor.

Ahol a beállítások, bejelentkezés, keresés stb opciók vannak.

Nem értem.

Újraindítottam a tv-t, a netet, újratelepítettem a youtube alkalmazást, de semmi javulás.

Így akkor nem sok értelme van a youtubenak a tv-n ha nem tudok keresni csak azok a videok vannak, amiket feldob, onnan tudok elindítgatni ezt azt.

Mit csináljak?


2022. ápr. 12. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
én ugyanezt tapasztalom most gépen, már írni is akartam ki a kérdést, szerintim fellélegezhetünk hogy csak valami aktuális bug lehet ha többen is tapasztaljuk. én még a beállításokba sem tudok menni amúgy jobb oldalra profilra kattintva is csak fekete csík jön le és tölti a semmit.
2022. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem, mert 2 hete vettem a tv-t és már ott tartok hogy kidobom az ablakon...akkor várok vele.
2022. ápr. 12. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Rendszerhiba, több országban is leállt vagy akadozik a szolgáltatás. Ki kell várni.
2022. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem működik rendesen, most megnyugtató, hogy nem az én készülékemben van hiba :)
2022. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most olvasom facen hogy az egész világon ez van.

Ez engem is megnyugtat kicsit.

2022. ápr. 12. 22:47
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
Attól még kidobhatod az ablakon. :))
2022. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áhhh, nem , reggelre megjavult, kap még egy esélyt :)
2022. ápr. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!