Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenne egy kérdésem a Shutterst...

Lenne egy kérdésem a Shutterstock oldal kapcsán. Ha töltesz felképet, és megveszik tőled hogyan kapod meg az összeget? Én regisztráltam az oldalra, hogy majd tölthessek fel képeket és nem találom hogy hova kell megadni a fizetési adatokat.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hohohó, azzal meg ráérsz. El fog tartani egy darabig, mire összejön egy kifizethető összeg.

Addig például megtanulhatnál külföldiül, hogy el tudd olvasni a contributor faq-t.

Egyébként a szerződést amit aláírtál megértetted?

2022. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Én nem írtam alá semmilyen szerződést.

2022. ápr. 14. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én regisztráltam az oldalra"

"Én nem írtam alá semmilyen szerződést."

ja tényleg nem :D

2022. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CspCsj ***** válasza:
100%

Talán a Súgójukban próbálj keresgélni:

[link]

[link]

[link]

2022. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha regisztráltál mint contributor és a regisztrációdat nem utasították el, akkor bizony egy érvényes, mindkét félre kötelességeket rovó szerződésed van a Shutterstock-kal.
2022. ápr. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
“Az oldalra történő regisztrációval automatikusan elfogadom a felhasználási feltételeket és ezzel szerződés jön létre köztem és az oldalt üzemeltető cég között, melynek értelmében köteles vagyok betartani az alábbi feltételeket…”
2022. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem propagandát kéne nyomni az iskolákban, hanem alapvető jogi és gazdasági ismereteket tanítani. Szerintem 10-ból 9,5 ember azt sem tudja, hogy maga a vonatjegy is egy szerződés.

Aláírogatnak, bekattintgatnak minden, aztán amikor baj van, akkor meg megy a rinyálás, hogy dehátőaztnemisúgygondúta.

2022. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Teljesen igazad van, de nem a vonatjegy a szerződéskötés, hanem az, hogy felszállsz a vonatra. Pont azért bírságolhatnak meg jegy nélkül utazásért, mert a felszállással fogadtad el az utazási feltételeket, így a büntetési tételeket is...
2022. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!