Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudnék tenni? Többi lent!

Mit tudnék tenni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval 2014-ben lettem Telekom ügyfél még az akkori L-s rezes net csomagot kötettem be, elvileg 50 Mbit-et igértek de akkor sem jött 20 Mbit-tel többel.

2016-ban változott a szerződésem azzal címszóval hogy én is részesévé váltam a "Szuper gyors internet program" keretében, hittem abban hú de jó lesz, kapok koaxiális vagy optikai netet, de a nagy ló fa....

Csak 20 Mbit-ről emelték 22 Mbit/s-ra a netemet...


Hiába hívogattam akkor is hogy miért nem kapom meg az igért 30 Mbit/s-mot, hát nem kaptam értelmes választ.


Tavaly pedig már a 3 éves modemet cserélték le, és egyben a településemen zajlott az optikai hálózat bekötése közintézménybe (iskola, községháza) kérdeztem tőlük hogy miért nem akarják behúzni, a lakásokba hát, azt mondták 2023 középéig még várjak vele.

Szerintem kb 8 éve fizetek annyit egy sz*r internetért mint a legolcsóbb optikás verzióért, kezdem nagyon megunni az egészet, és ha váltani szeretnék nincs nagy választék.

Egyébként, azért lenne fontos az internet mert IT szektorban dolgozom és a vírus óta már nagy részt itthonról dolgozom, és eléggé akadozó internet volt, de akkor meg mindenképp (adtak 4 GB + mobilinternetet ami fasza csak itt ebben a térségben lefedettség nincs)


Kitérő: Cibakházán élek (Jász-Nagykun Szolnok megye)


Szóval mit tudok tenni, hogy jobb netem legyen? Előre is köszi a válaszokat!



2022. ápr. 16. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!