Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube-on miért nem látok...

Szeiff kérdése:

A Youtube-on miért nem látok minden kommentválaszt?

Figyelt kérdés

Üdcözlet!

Youtube videók alatt egyre többször találkozok olyannal, hogy látom egy komment hány választ kapott, de nem jelenik meg mind. Sőt. Értesítést kapok egy nekem szóló válaszról, az értesítés alatt el is tudom olvasni, de az eredeti helyén nem látszik. De a válasz számláló növekedése mutatja, hogy valójában ott kéne lennie.



2022. máj. 1. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Ez technikai anomália
Ez Youtube szankció lehet a nem látható kommentelő ellen
Ez Youtube szankció lehet ellenem
Egyéb (kérlek írd le)
1 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a Youtuben nem rég jött be ez a hiba. Ez a nem láttom a kommenteket ez mostanában kezdett el lenni. Nem kell aggódnod rengeteg embernél van ez.

Vagy a Youtubeon van valami probléma vagy a feltöltő vagy a válasz tulajdonosa törölte a kommentjét. ez a két opció van

2022. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz a választ.


Az a baj, hogy van egy kedvenc művészem, és a csatornáján szoktam anti-troll munkát csinálni. Nem vagyok egyedül. És néha nem látom a többiek léptek-e valamit, és mit, mert a duplázás néha nevetséges.


Másrészt szoktam témákban fórumozni. Néha a vita vagy beszélgetés megszakad egy kieső komment miatt. Kerülöm a goromba hangvételt. Ezért ilyen szűrési okra nem gyanakszom.

2022. máj. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!