Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az mit jelent, hogy a Facebook...

Az mit jelent, hogy a Facebook még 43 napig hátrébb sorolja a bejegyzéseimet a hírfolyamban, amit megosztok?

Figyelt kérdés

Mivel szexuális tartalmat véltek felfedezni az egyik posztomban, ezért kaptam egy olyan "büntetést", hogy bizonyos ideig a Facebook hátrébb sorolja a hírfolyamban amiket megosztok, ebből még ugye 43 nap vissza van. Ez mit takar, hogy hátrébb sorolja? Kevesebb emberhez jut el, vagy mi? És ez vonatkozik arra is, amit a napomba teszek ki?

Köszönöm előre is a segítséget! :)



2022. máj. 2. 18:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Azért mert hírfolyamot írt. A messengeren/facebookon megosztott történet, nem ugyanaz, mint a hírfolyam.

Így írja: "A bejegyzéseidet hátrébb soroljuk a hírfolyamban 43 napon át."

2022. máj. 2. 20:24
 12/22 A kérdező kommentje:
Így nem elég egyértelmű..
2022. máj. 2. 20:24
 13/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a guiban máshol jelenik meg, attól még az is post.
2022. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Meg megyek ki 10-én Spanyolországba és ha posztolom a képeket, akkor senki nem fogja majd látni?"


Ezért inkább csinálj egy új profilt és folytasd ott a posztolásaidat, vagy még akár instán is posztolgathatsz addig.



Ha hátrébb sorolja nem látják az ismerőseid, amiket megosztasz, kivéve csak akkor ha ránéznek a profilod adatlapjára. Tehát ahhoz, hogy lássák mit posztolsz rád kell akkor külön keresniük.

2022. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért inkább csinálj egy új profilt"


Vagy inkább ne:

[link]

2022. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Amiatt a másfél hónap miatt csinaljak uj profilt?

De nem azt irja, hogy nem jelenik meg a hirfolyamban, hanem, hogy HATREBB sorolja... Ezt honnan veszed, hogy ram kell keresniuk?

2022. máj. 2. 20:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem unod még?
2022. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem mert olyantól akartam segítséget kérni, aki tudja is, nem csak gondolt egyet és beírja, hogy "rám kell keresni"...
2022. máj. 2. 21:09
 19/22 anonim ***** válasza:
Már mondtam, hogy egyrészt igen, a szaros történetedre is vonatkozik, valamint a hátrébb sorolást is leírtam. Mit nem fogsz fel?
2022. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy vonatkozik a történetre is, de az nem hinném, hogy igaz, hogy csak akkor látják, ha rá keresnek a profilomra és akkor se látják, ha lejjebb görgetnek..
2022. máj. 2. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!