Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Befagy a jatek es elmegy a net?

Befagy a jatek es elmegy a net?

Figyelt kérdés
Egesz hétvégére net nelkul maradtam mivel mar masodjara tortenik az a szitu, hogy par ora jatek kozbem hirtelen jkn egy fagyás, befagy a gep par masodpercre es elmegy a net.. Es amig nem jelentem be cegnel es inditjak ujra addig nincs netem.. Masodjara jartam igy multheten, ma meg este jatszottam, mikor leptem ki a jatekbol ugyanez tortent, fagyas es noncs net.. Ez mitől lehet? Valaki tapasztalt hasonlot?

2022. máj. 3. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítva van az ok-okozat. Azért fagy be a játék mert elmegy a net. Szóval inkább a szolgáltató irányában lesz a gond.
2022. máj. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig en is igy gondoltam, viszont fura lett, hogy utobbi 3 alkalommal mindig jatek kozben tortent, sima böngészés közben nem.. Aztan lehet teljesen veletlen egybeeses
2022. máj. 3. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!