Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook nem enged be egy...

Facebook nem enged be egy eszközön se, mindenhonnan kijelentkeztetett, és bejelentkezéskor ezt látom? Ld kép? Mi ez és mit tehetek?

Figyelt kérdés

Laptopon, mobilon és tableten is be voltam jelentkezve, mobilon és tableten permanensen. Sose léptem ki.


laptopon lépnék be, jelszó beír (nem mondja hogy rossz a jelszó!!!) és ezt látom:


[link]


És be se enged többé. előtte 1 órával még benn voltam.


Elő a mobil ott be vagyok lépve, de ahogy rábökök a face ikonra azt látom kijelentkezés és utána ott is ez a kép fogad.

Tablet elő, dettó ugyanaz.


Mi ez?

Én nem állítottam be semmit!


2022. máj. 6. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem te állítottad be a kétfaktoros megerősítést, akkor valaki más is hozzáfér a Facebook-fiókodhoz, sőt, feltehetőleg más eszközödhöz/fiókjaidhoz/e-mail címedhez is.


Első lépésként jelentkezz be a fontosabb egyéb fiókjaidba, ellenőrizd ezeket, és válts mindenhol jelszót, kezdve az e-mail fiókoddal. Figyelj rá, hogy az e-mail fiókból jelentkeztesd ki magad mindenhonnan (lehet, hogy bejelentkezve marad a támadó), csak utána válts jelszót.


Második lépésként menj vissza Facebookra, próbálj meg bejelentkezni, majd a képernyőképen a bal alsó sarokban található "Más módszerre van szükséged a hitelesítéshez?" linkre kattints, és kérj SMS-kódot. Ha nem érkezik a telefonodra SMS-kód, abban az esetben az illetéktelen behatoló a telefonszámodat is módosította, ez nagyon megnehezíti a fiókod visszaszerzését.

2022. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!