Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy messengeren...

Miért van az, hogy messengeren az elérhető emberek között mindig a kiszemeltem az első?

Figyelt kérdés
A Facebook profilját akkor néztem meg, amikor bejelöltem. Ez volt kb 3 honapja, azóta 1x mentem csak rá a facebookjára. De amikor bejeloltem akkor is ő volt az első, és a mai napig az 1-3 helyen van.. messengeren soha nem beszéltünk, élőbe is csak 2x. Amiatt nem lehet az első szerintem, mert nézegetem a profilját, miközben nem nézegetem.

2022. máj. 11. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A lista teljesen random, ne keress benne logikát. Olyan embereket dob fel nekem, akikkel évekkel ezelőtt váltottam pár szót, és azóta se beszéltünk, plusz ismerősök sem vagyunk már.
2022. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Másnak sem beszéltél róla messengeren?

(Van egy gyanúm, hogy ezt is figyeli az algoritmus.)


Mármint nekem többször előfordult, hogy beszéltem valakivel valakiről és utána a valakit folyamatosan kirakta legelőre. De ez simán lehet véletlen is. Mondjuk az is egyértelmű, hogy célzottan szórja rád már az után is a hirdetéskét, amiről szóban beszélsz a telefonod mellett a facebook. Tehát bármi lehet. De igazából a randomitásra tippelnék, mert sokszor tényleg olyanok vannak ott akikkel soha nem beszéltem.

2022. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Az algoritmus aszerint megy, hogy kit kukkerolsz többet. Nekem is azok vannak fent akiknek többet vagyok a profilján. :)
2022. máj. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!