Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor csatlakoztatom az...

Amikor csatlakoztatom az internetet, az svchost. Exe nevű fájl 99%-on használja a CPU-mat. Ugyanez van amikor lecsatlakozok a netről. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A procim 2,2 GHz. Régebben nem volt ilyen.
2010. szept. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

áááh svchost.exe... a régi sz.r idők. Van egy szuper vírusod ami lelassítja az egész gépedet, számíthatsz 4-5 perces indulásra, játékok szaggatására, stb.


Megoldás: újratelepítés. a C:\ meghajtóról ami fontos mentsd el, de a gépet ki kell takarítani. Ilyen ez az svchost.exe... nekem is ez volt 3-4 éve. A fájlt letörölni nem lehet, mert szükséges a gép futásához...

2010. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj nehogymár újratelepítse :D


Volt egy halom biztonsági frissítés az svchost-os időkben, bizonyosan most is jelen van, csak talán az SP3 részét képezi.


Kérdező, frissítsd teljesen az XP-d. Ha nem megy, adok crack-et. Ha azzal se megy, adok bizt. frissítést.

2010. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy rendszer visszaállítást próbálnék meg először,akkorra,amikor még rendesen működött.


Feltéve,hogy van visszaállítási pontod.

2010. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont az újratelepítést akartam elkerülni. De ha nincs más megoldás...
2010. szept. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!