Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha valakit letiltok...

Facebookon ha valakit letiltok messengeren, miért tud írni?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel megnéztük, hogy mit jelez ki a másiknak, ha letitjuk, és csak nekem jelent meg az, hogy letiltottam, oldjam fel, míg neki semmit nem mutatott, ugyanúgy tudott írni. Azt olvastam feloldásnál, hogy nem kapok meg az üzeneteket, amiket tiltás alatt írt. DE miért tud egyáltalán írni? Régen ez nem így volt, ha tiltottuk a másikat, írni sem tudott...

2022. máj. 18. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged akarnak kímélni ezzel, hogy nem tudja, letiltottad-e.
2022. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor csak simán kéretlenbe teszem... A tiltásnak az lenne a lényege, hogy ő is tudjon róla...
2022. máj. 18. 19:56
 3/10 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nem tiltottad le, csak korlátoztad.

Vagyis nem kapsz értesítést az üzeneteiről és nem is jelenik meg a listában. De ha feloldod, akkor látod, mit és mikor írt.

2022. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De tiltottam, rámentem, hogy üzeneteit szeretném tiltani és ekkor kiírta nekem a chatfejénél, hogy letiltottam, és szeretném-e feloldani a tiltást.
2022. máj. 18. 21:08
 5/10 anonim válasza:
67%
Facebookon is kell tiltani.
2022. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert a mostani verzió éppen ilyen, hogy írni a mezőbe írhat, de attól ugyanúgy nem fogod megkapni. A miértekre csak a fb tudna válaszolni.
2022. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, a mostan ilyen... elég kár... Azért is "értetlenkedek", mert a fb szabályzata, ahogy olvastam, a régi verziót írja, miszerint nem tudsz írni az illetőnek, ha letiltott.


Szerintem ez így nem jó, a letiltásnak az a lényege, hogy ne is tudjon írni a másik és ő erről tudjon, mert ha nem válaszolsz neki, az is feltűnik... Bár lehet csak én vagyok így ezzel, hogy a mostaninak semmi értelme.

2022. jún. 14. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismered azt a fogalmat, hogy buborékba zárni?

Semmiféle kellemetlen információ ne érjen el hozzád.

2022. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a részét amúgy megértem, csak nem értek vele egyet.
2022. jún. 14. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 a fb már magát sem tudja követni a változásokban. Arról sem híres, hogy ezeket frissítse, hogy az emberek tudjanak róluk. Nem is érdekli őket, így is használják a dolgaikat.
2022. jún. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!