Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: "közös ismerősöket...

Facebook: "közös ismerősöket ne mutassa" - ez beállítható?

Figyelt kérdés

Ha az én ismerősöm valaki és sok közös ismerősünk van, beállítható hogy a közös ismerősöket ne mutassa?

Arról tudok, hogy az ismerősök listája letiltható, hogy ne lehessen megnézni, de a közös ismerősök esetén mi a helyzet? Valakinek rámentem a profiljára, mind a 26 közös ismerőst mutatta, egy hét múlva pedig meg se jelenítette soha többet azt se, hogy "lennének egyáltalán közös ismerőseink"...



2022. máj. 30. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak olyan kérdést / be állitást találtam, hogy: "Ki láthatja az ismerőseid listáját?" Itt tudod beállítani, hogy lássák vagy ne lássák az ismerőseidet. De azt, hogy csak a közös ismerősöket ne mutassa olyan be állítást nem találtam. Ezek szerint nincs rá külön menü a közös ismerősökre. Igy állítani sem tudod. De ha véggép le akarod tiltani akkor azt javaslom tiltsd le az ismerősök láthatóságát, és akkor a közös ismerősöket sem fogja mutantni.
2022. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kérdésben ezt írtam:


"Arról tudok, hogy az ismerősök listája letiltható, hogy ne lehessen megnézni, de a közös ismerősök esetén mi a helyzet?"


Nálam is le van tiltva az ismerősök listájának mások általi láthatósága, az ismerőseim mégis látják a közös ismerőseinket.

2022. máj. 30. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Mint írtam is az első válaszomban. Nincs külön menüpont a közös ismerősök láthatóságának be állítására, vagy letilthatóságára. Legalább is én nem találtam erre vonatkozólag be állítási lehetőséget!
2022. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!