Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most vettem egy lakást!...

Most vettem egy lakást! Bekötik így az internetet?

Figyelt kérdés
Jelenleg bútorozatlan, és ha bekötik a netet (wifi) max telefonon tudom ott helyben kipróbálni. Ez baj lehet? Hogy érdemes ezt csinálni?
2022. jún. 17. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Valahol itt tart az új ház építése?

[link]

Szerintem még korai beköttetni. 😁

2022. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gondolom azért legalább szerkezetkész állapotban van... Padló, belső falak, álmennyezet senkit nem érdekel... sőt, legalább könnyebb bekötni :)
2022. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ez egy sima társasházi lakás, csak nem lakják már 8 hónapja és bútorozatlan. De én akkor fogom csak bebútorozni, ha kész a festés, de az még 2-3 hét mire a festőm odaér. Addig viszont haladnék a net bekötéssel. :)

Annyi, hogy eddig Vodafone internet volt de nagyon nem hallok jókat, így a telekomot preferálnám.

2022. jún. 27. 19:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom úgy bekötik-e hogy nincs ott senki. Ajtót nyitvahagyod, kapunyitó kódot megadod aztán dolgozzanak önállóan, majd ha egy hét múlva arra jársz megnézed kész van-e?
2022. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom: előre egyeztetett napokon bent tartózkodnék és várnám őket, de életvitel szerűen 80 km-re lakok.
2022. jún. 27. 21:58
 16/16 anonim ***** válasza:
A Telekomtól csak az optikait érdemes bevinni, az nagyon jó.
2022. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!