Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az, hogy egy...

Hogy lehet az, hogy egy ismeretlen is felvett ismerősnek, miközben az ismerősét még nem igazoltam vissza?

Figyelt kérdés
3 ismerősöm van. Kb. 2 hétig nem néztem be a Facebookra, ott várt egy ismerős jelölése, majd 2 nap múlva az ő ismerőse. Amikor jelölt, akkor megjelentem volna rögtön az ismerősei között, miközben még vissza se igazoltam? Ezért jelölt be az ő ismerőse? Azóta visszaigazoltam az első ismerőst, ott van, hogy jelölve, de nem jelent meg 4. ismerősömnek. Vajon miért? Neki nem tudom, hogy ott vagyok-e, mert tiltja az ismerőseit. Nem használom a Facebookot, nem nagy probléma a jelölés, de érdekelne a kérdésem, hátha tudjátok. Köszi!

2022. jún. 27. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha azt írja ki, hogy jelölve, akkor te jelölted be, szóval nem igazán értem a kérdést.

Ha be van állítva, hogy csak ismerős ismerőse jelölhet be, és a második személlyel csak az lett volna közös ismerősötök, aki elsőnek bejelölt, elvileg még nem tudna addig ismerősnek jelölést küldeni a második, amíg az első nincs az ismerős listán.

2022. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, hogy mit írsz, de nálam vhogy nem így van. Két napja eltűnt az "elküldött jelölések" listából az ismerősöm, nem tudom, hova lett. Megnéztem a profilját, a "jelölés" helyett "követem", de nem aktív. Mintha nem követhetném. Én visszaigazoltam őt, az ismerőseim között viszont nincs.

Az ismerőse jelölését nekem továbbra sem értem, ha még nem igazoltam vissza az én ismerősömet, akkor az ő ismerőse hogy találhatott meg? Hiszek a véletlenben, de ennyire nem.

Nyilvános a jelölés nálam, most megnéztem, felőlem maradhat, néhány hetes a facebookom.


Csak hogy értsem, ha valaki jelöl engem, akkor megjelenek nála rögtön az ismerőseim között? Függetlenül attól, hogy visszajelöltem-e vagy sem? Ha évekig nem jelölöm, akkor is ott vagyok nála? Ha visszajelölöm, akkor nálam is megjelenik, gondolom én. Aztán, ha megunjuk egymást, pl. én törlöm, akkor nála is törlődik vagy csak nálam?

2022. júl. 1. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valakit ismerősnek jelölsz, akkor a facebook úgy kezeli mintha már ismerősöd lenne, tehát láthatja azokat a posztjaidat amiket az ismerőseid láthatnak csak. Gondolom akkor ezek szerint az bejelöltek ismerőseit is ajánlja.
2022. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd őket.
2022. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!