Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A vidoza (és a többi hasonló...

A vidoza (és a többi hasonló oldallal) tényleg lehet valódi pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Vannak azok az oldalak (pl. waaw, mixdrop, vidoza, dood) amikre videókat például filmeket lehet feltölteni aztán beküldeni valami filmes oldalra pl. netmozi vagy online filmek. Én a vidoza nevű oldalra tettem fel néhány részt egy sorozatból és küldtem be az egyik ilyen oldalra, és a Vidoza oldalon van egy olyan opció hogy "account balance" és azt irja hogy 0,021 dollár, és van olyan hogy "request payout" amihez minimum 5 dollár kell, de azt kérdezem hogy ezzel TÉNYLEG valódi pénzt tudnék utalni a bankkártyámra vagy mi? Valaki próbálkozott már ilyennel?

2022. júl. 2. 12:25
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Elméletileg lehet pénzt keresni, gyakorlatilag minden információ a rendeljezésedre áll hogy kiszámold mennyi munka kell az 5 dolláros limithez. Gyanitom ha kimész a blahára koldulni azzal is jobban keresel mint ezzel
2022. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelentéktelen a megszerzett pénz mennyisége, amit szerzői jogvédett tartalmak illegális feltöltésével érsz el.

A 0,021 dollár az a kifizetési határ 0,42%-a. Ha ezt mondjuk 5 videóval érted el, akkor 10-12 videó a limit 1%-a, azaz még több száz videót kellene feltölteni, és valószínűleg nem a darabszám a fontos hanem a nézettségi adatok. Azaz hiába töltöd fel, ha nem nézik meg. Az a rengeteg idő, munka, elpocsékolt sávszél mindazért, hogy a végén talán kapj ~2 ezer forintot, nem áll arányban egymással. Ha ezt mondjuk 1 hónap alatt éred el, akkor ez 12,5 forintos órabérnek felel meg (40 órás munkahéttel számolva), ennyiért pedig a rabszolgák sem dolgoznak.

2022. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tényleg nem lehet
2022. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!