Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsga előtt állok, az...

Kresz vizsga előtt állok, az autósiskolában megkaptuk az e-titánt. Melyikkel éri meg készülni inkább? A kreszteszt (pont) net oldallal vagy a hozzá hasonló ingyenesekkel vagy pedig az e-titánnal?

Figyelt kérdés
Az e-titánon állandó jelleggel sikeres a próbavizsgám, a többi ingyenesen általába egy 60pontot érek el, melyik jobb?

2017. aug. 5. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az e-titan hasonlít leginkább a jelenlegi tesztekhez.
2017. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az e-titános. Ha kellő mennyiségben kitöltöd, akkor kb pontosan azokkal a kérdésekkel találkozol, amikkel a KRESZ vizsga során fogsz.
2017. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az e-titán elméletileg a vizsga kérdéseit tartalmazza mert ugye fizetős is, de mi kivételesen ingyen kaptuk. Köszi, akkor e-titánozok.
2017. aug. 5. 20:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak elméletig, hanem gyakorlatilag. A próbavizsgák 90%-a pontosan azok a kérdések, amik vizsgán vannak. Legalábbbis C és CE kategóriánál úgy volt, majd D-nél meglátom újra :D
2017. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Remélem mostis így lesz! :D ti mennyit teszteltek naponta? Én úgy tervezem vizsga előtti 3napba nagyon rá állok napi akár 25-30tesztre akkor már nem felejtek :D
2017. aug. 6. 00:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl sokat, majd előtte 1 nappal megnyomom, de azért nálam más a helyzet, mert én már csak kategóriát bővítek, tehát nem az alapokról kezdem. A napi 25-30 elég.
2017. aug. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én választom inkább ezt mert mikor volt a kresz tanfolyamom tudtam mindent mostanra felejtettem picit tehát akkor állok rá nagyon mikor már tudom hogy nem felejtek mert orrvérzésig csinálom. De hálistennek az e-titán tesztjein nagyon ritkán bukok.
2017. aug. 6. 11:56
 8/15 anonim válasza:
100%
Most vizsgaztam sikeresre. Csak az E-Titán!! Csak olyan kérdések lesznek, amik benne voltak.. Én a vizsgán nem találkoztam ismeretlen kérdéssel, mégis hibaztam hatot, de azt is a memóriám miatt. Napi 25-30 az sok szerintem, felesleges annyi. Napi 5-10 is elég, modulzarokat is csináld.
2017. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Annyira nem variálja az e-titán se a kérdéseket, megvan ittis hogy miből tevődik össze. Általába megkérdeznek egy úttípust az elején hogy mi minősül xy útnak, majd egy kis jogszabály, 3pontosok utána egy kis alapismeret majd pár műszaki. Nekemis az összes ismerősöm erre a sorrendre esküszik, még azis aki nem e-titánozott tehát csak nem rossz az e-titán. Köszönöm segítséged! :)
2017. aug. 6. 19:57
 10/15 mikul ***** válasza:
Múlthéten vizsgáztam sikeresen, mi nekunk 2015-ös szakoe féle verziót adtak.
2017. aug. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!