Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook hiba: nem engedi...

Tralalalaal kérdése:

Facebook hiba: nem engedi változtatni a személyes adataimat, troubleshooting ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, facebookon meg szeretném változtatni, hogy milyen adatok látszódjanak a profilomon, viszont valamiért nem engedi, és a következő hibaüzenetet kapom: "Hiba történt a kérés végrehajtásakor".Próbáltam már telefonról több böngészővel, szgépről több böngészővel, telefonos alkalmazáson, böngésző és app cache törlés, telefon ujraindítás, applikáció letöltörlése és újra letöltése, nagyjából mindent próbáltam, ami eszembe jutott. Mások tapasztalták a napokban ezt a problémát? Vagy valaki esetleg tud rá valami megoldást? Környezetemben mindenkinek zavartalanul működik, lehet, hogy csak nálam van valami szerverhiba?
2022. júl. 22. 19:22
 1/1 anonim válasza:

Én is megszeretnem változtatni az egyetem miatt de ugyanezt írja ki:(

Életeseményt sem enged közzé tenni.

Próbáltam én is gépről telorol mindenhogy

2022. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!