Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha írok valakiknek Messengeren...

Ha írok valakiknek Messengeren, de nincs fent és közben letiltom, hogy tudjon írni nekem, attól még elküldi neki az üzenetemet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem rosszul tetted fel a kérdést. Oda nem azt akartad írni, "hogy ne tudjon írni nekem"?

Ettől függetlenül ha valakinek írsz messengeren az kézbesíti, ha utólag letiltod abban az esetben a kézbesített üzenet látható lesz neki. Én azt ajánlom, ha írtál valamit neki, amielőtt letiltanád töröld az üzenetet és majd utána tiltsd.

2022. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Letilottam, de csak az üzeneteit, a profilját nem.
2022. aug. 4. 00:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát úgymond letiltottad a messenger alkalmazásban. Amit eddig írtál neki(tiltás előtt) azokat ő látja, de ő sem fog tudni írni neked és te sem neki.
2022. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!