Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Találkoztatok olyan hivatkozás...

Találkoztatok olyan hivatkozással, ahol az E-MAG nevében 699,47 forintos IPhone-t hirdetnek?

Figyelt kérdés
Ezen a linken csalók élnek vissza az E-MAG nevével!
2022. aug. 6. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenteni kell aztán kész ha olyan felületen találod. Épeszű ember nem dől be egy iylennek úgy sem.
2022. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan MKB bank nevében küldik a spamokat, úgy látszik, hogy most az EMAG nevében szórakoznak. Ki az, aki elhiszi, hogy ennyiért iPhone-t kap?
2022. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2022. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es: a kérdést azért tettem fel, mert kaptam egy linket, amelyre rákattintva egy nyereményjáték fogadott, ahol egy Apple IPhone 13 Pro okostelefont hirdettek, melyért csak a 699,47 forintos szállítási költséget kell kifizetni. Amikor már a bankkártya-adataimat akarták elkérni, rögtön felhívtam az E-MAG-ot, ahol megerősítették a gyanúmat, hogy ez egy átverés. Mellesleg több, mint 400 ezer forintért lehet hozzájutni ehhez a készülékhez az E-MAG-on.
2022. aug. 7. 00:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milliónyi kamu reklám van, változó, hogy éppen kinek élnek vissza a nevével.
2022. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kaptam egy linket"


És te csak úgy rákattintottál egy ismeretlen linkre?



"Amikor már a bankkártya adatait kérte"


Tehát tovább is mentél, hiába volt nyilvánvaló, hogy kamu?

2022. aug. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem találkoztam ilyesmivel.
2022. aug. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

A Vodafone nevében is szórakoznak. Revolut bankkártya, két orosz(?!) alapította, de veszteséges stb. Nyaralásra kiváló! Persze azoknak, akik elhiszik, amit a spamban mondanak. Nekem ez az egész, úgy, ahogy van gyanús.

[link]

2022. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!